ביטוח דירה מותאם בדיוק בשבילך

ביטוח מבנה

ביטוח מבנה מכסה אתכם ממקרי נזק העלול לקרות למבנה הדירה או הבית שלכם. הביטוח מכסה ומפצה את המבוטח עבור נזקים ישירים שנגרמו למבנה וגם עבור ההוצאות העקיפות שנגרמו לכם בעקבות הנזקים שנוצרו כגון קבלני שיפוצים, עלויות שמאים, יועצים, הוצאות פינוי הריסות, מהנדסים, שכר אדריכלים ואובדן שכר דירה במידה ומדובר בנכס מושכר.

ביטוח תכולה

בדירה עלולים להתרחש מצבים בהם חפצים יקרים נגנבים, תקלות שעלולות להוביל להרס (כמו שריפה או פיצוץ בצנרות), ואנו עלולים לאבד חפצים בהם אנו משתמשים מחוץ לבית (מצלמה, תכשיטים או מחשב נייד). בכל המקרים האלו ביטוח תכולת דירה יכסה אתכם ויבטיח פיצוי כספי, לכן כדאי לכם לדאוג כמה שיותר מהר לבטח את תכולת ביתכם.

ביטוח דירה שכורה

קיימות פוליסות ביטוח דירה שונות, ויש לבחור בפוליסה שתשרת את האינטרסים של שני הצדדים - השוכר והמשכיר, ותמנע משניהם עוגמת נפש. מומלץ לברר עוד בשלב החתימה על החוזה לגבי פוליסת הביטוח המתאימה ביותר עבורכם, על מנת להימנע מראש ממצבים לא נעימים ולהסדיר את יחסי השוכר והמשכיר באופן ברור ונהיר.

השוואת ביטוח דירה

הבית בו אתם מתגוררים הוא הרבה יותר מקורת גג. מעבר לשווי הכספי הרב של הבית עצמו, וההוצאות הרבות שכרוכות בשיפוצו ותחזוקו, בבית נמצאים החפצים האישיים היקרים לכם ביותר, הן מבחינה כספית והן מהבחינה האישית. לכן, יש חשיבות רבה לשמירה על דברי הערך שבו, איך בוחרים ביטוח דירה ואיך משווים בין הביטוחים המוצעים בשוק?

מערכות מיגון לדירה

על מנת להגן על רכושכם ועל ביתכם, רצוי להשתמש במגוון אמצעים, אך בנוסף לכך, רצוי גם לאמץ הרגלי אבטחה שיכולים לעזור למנוע אירועים מסוג אלה. בכתבה הבאה תלמדו כיצד ניתן למנוע פריצות לבית, ובאילו כלים כדאי להשתמש.