ביטוחי רכב ב-9.000.000

ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף לרכב, כשמו כן הוא, מגן מפני מקרי נזק רבים לרכב שלכם וגם רכב או רכוש של צד שלישי, בין אם מדובר בתאונה, שריפה או גניבה. ברכישת ביטוח מקיף לרכב באתר תוכלו לחסוך זמן בתהליך On-Line פשוט וקצר, ליהנות מהנחה של לפחות 25% ואף לפרוס את הפרמייה השנתית ל-12 תשלומים ללא ריבית! כנסו לקרוא את כל המידע שאתם צריכים על ביטוח מקיף לרכב המשתלם ביותר עבורכם. היכנסו לפרטים מלאים ורכישה! 

 

ביטוח צד ג' לרכב

ב-9.000.000 תיהנו מתהליך רכישה קל ונוח ומשירות יעיל ומהיר 24 שעות ביממה. בנוסף, תוכלו ליהנות מהנחה של 30% ברכישת ביטוח צד ג' באתר, למבוטחים בשלוש השנים האחרונות ללא תביעות. אז מה ביטוח צד ג' מכסה? האם הוא נכלל בתוך ביטוח מקיף? מהם הכיסויים הביטוחיים שרצוי להוסיף לפוליסה? איך נקבע תעריף הביטוח? מהו ביטוח צד ג'? כנסו לקרוא את כל מה שאתם צרכים לדעת על ביטוח צד ג' לרכב. היכנסו לפרטים מלאים ורכישה!

ביטוח חובה לרכב

ברכישת ביטוח חובה ב-9.000.000 תוכלו ליהנות משרות יעיל ומהיר 24 שעות ביממה ותהליך רכישה קצר, פשוט ונוח עם קבלות: כל הקשור לטיפול בפניות ותשלום תביעות ללקוחות ביטוח החובה מגן עליכם מפני כל נזק פיזי שיגרם לכם או לסובבים אתכם: נזקים גופניים לכם, לנוסעים איתכם ברכב, לנהגים אחרים או להולכי רגל שנפגעו מרכבכם. היכנסו לפרטים מלאים ורכישה!

יתרונות הצעת המחיר של 9.000.000 לביטוח רכב

ביטוח לא חייב להיות כל כך מסובך ומורכב להבנה. ברכישת ביטוח לרכב באמצעות 9.000.000 תוכלו ליהנות משירות מצוין ברמה הגבוהה ביותר ולנהל בעצמכם את הפוליסה שלכם ביתר קלות! ברכישה באתר תוכלו לחסוך עד 25% ממחיר ביטוח המקיף ולקבל הצעת מחיר On-Line בלחיצת כפתור. בנוסף, אתר האינטרנט שלנו עומד לרשותכם 24 שעות ביממה ומאפשר לכם לטפל בנושאים שונים הקשורים לביטוח בזמנכם החופשי.

הגיע הזמן: ביטוחים לרכב דרך האינטרנט

לפי נתונים רשמיים של וועדת המדרוג מדי יום גולשים באינטרנט בישראל למעלה מ-4.5 מיליון משתמשים. המהפכה הווירטואלית הגיעה בשנים האחרונות גם לענף הביטוח. כניסתן של חברות הביטוח הישירות לענף אשר דוגלות בקשר ישיר ודיגיטלי עם הלקוח, ללא מתווכים בדרך, מאפשר להן להציע לו מחירים אטרקטיביים ושירות מהיר ויעיל שחוסך זמן יקר. בד בבד, גם הצרכן הישראלי למד לתת את אמונו ולהכיר את היתרונות הרבים ברכישת ביטוח דרך האינטרנט.

מדריך: השוואת מחירי ביטוח לרכב

מתלבטים איזה ביטוח רכב לעשות? לא יודע מהם ההבדלים בין ביטוח חובה, מקיף וצד ג' לרכב? הכתבה הנוכחית תנסה לעשות לכם סדר בראש בכל הנוגע לביטוח הרכב ואף תספק לכם טיפים חשובים בכל הקשור להשוואת מחירי הביטוח בשוק. אנו יודעים שאת ההצעות של 9.000.000 קשה לנצח ולכן אנו מזמינים אתכם לערוך את מבחן השוקה On-Line. עשיתם השוואה וסגרתם על ביטוח מקיף לרכב זול יותר אצל המתחרים? קבלו מאיתנו 100 ש"ח מתנה!