כיסויים ותוספות תמיכה ביטוחית במחלה ממארת

לבחירתכם, תוכלו להוסיף את הכיסויים הבאים:

 • מהו כתב שירות ייעוץ רפואי און ליין באמצעות רופאים מומחים?

  במסגרת זו, זכאים המבוטחים לשירותי ייעוץ און ליין ברפואת מומחים, רפואת משפחה וילדים.

 • מהו כתב שירות אבחון רפואי מהיר וליווי אישי רפואי פרימיום?

  במסגרת זו, מקבלים המבוטחים שירותים שונים, דוגמת אבחון ראשוני, אבחון מקיף, מנהל תיק אישי, רופא מלווה אישי, הכוונה על ידי עובד סוציאלי, השגחה רפואית, טיפול על ידי מומחה ברפואת הכאב, מפגשי טיפול עם פסיכותרפיסט, שירותי ריפוי בעיסוק וסיוע בשינוע עזרים רפואיים.

 • מהו כתב שירות רפואה אישית (אמבולטורית)?

  במסגרת זו, מקבלים המבוטחים שירות מקיף הכולל פגישות והתייעצות עם רופאים מומחים, בדיקות סקר מנהלים, בדיקות אבחון, בדיקות לרפואה מונעת, בדיקות הריון, החלמה לאחר לידה, בדיקות סקר לגילוי סרטן ועוד.

 • מהו כתב שירות רפואה משלימה (אלטרנטיבית)?

  במסגרת זו, מקבלים המבוטחים מגוון טיפולי רפואה משלימה כגון: אקופונטורה, רפלקסולוגיה, שיאצו, אוסטיאופתיה, כירופרקטיקה, הומאופתי, פלדנקרייז, ביו פידבק, טיפול נטורפתי, יעוץ דיאטטי ועוד.

חיפוש פוליסות וטפסים - תמיכה ביטוחית למחלה ממארת

חיפוש לפי:

דברים נוספים שחשוב שתדעו על תמיכה ביטוחית למחלה ממארת

ב-50 השנים האחרונות מספר החולים המאובחנים בסרטן עלה פי חמש. מידי שנה מאובחנים בישראל כ-28,000 חולי סרטן חדשים ונפטרים מסרטן כ-11,000 חולים. כיום חיים בישראל למעלה מ-200,000 חולי סרטן ומחלימים.

על פי מחקרים שפורסמו לאחרונה, התחלואה בסרטן בעולם צפויה לעלות ב- 75% ולהגיע לכ-25 מיליון בעשרים השנים הקרובות.

הרפואה הציבורית אינה מצליחה לספק את כל צרכיהם של החולים. ביטוח בריאות יעניק לכם בהשקעה חודשית סבירה מענה הולם לכך. לדוגמא: חלק מהטיפולים הנדרשים להתמודדות עם מחלת הסרטן אינם כלולים בסל הבריאות כך שבמידה וחלילה תזדקקו להם, תדרשו לשלם סכומי עתק על מנת לממן אותם. תמיכה ביטוחית למחלה ממארת מקנה מענה ראוי למקרים אלה.

סכום הביטוח בפוליסת תמיכה ביטוחית למחלה ממארת נע בין ₪50,000 ל-₪300,000 בהתאם לבחירתכם.

גילוי מחלה ממארת - המבוטח יהיה זכאי לפיצוי חד פעמי של 100% מסכום הביטוח אם יוגדר על ידי הרופא כחולה במחלת הסרטן באמצעות אישור אבחנה (בכתב, מרופא מומחה בתחום האונקולוגיה), לאחר תום תקופת האכשרה ובתנאי שהמבוטח לא נפטר מהמחלה במשך 14 הימים הסמוכים לאחר האבחנה.

גילוי סרטן מוקדם - במידה והמבוטח יאובחן לראשונה בתקופת הביטוח באחד מ-3 סוגים ספציפיים של סרטן (שד, ערמונית או צוואר הרחם), הוא יהיה זכאי לפיצוי חד פעמי בגובה 15% מסכום הביטוח. במידה והמחלה תתפתח ותוגדר כמחלה ממארת - יקבל המבוטח את שארית סכום הביטוח.

בעקבות הרפורמה בביטוחי הבריאות שנכנסה לתוקף ב-1 בפברואר 2016, הפוליסה מתחדשת אחת לשנתיים ב-1 ביוני, החל מה-1 ביוני 2018. 

ביטוח בריאות הכי משתלם בביטוח 9.000.000

השאירו פרטים ונחזור אליכם: