כיסויים ותוספות בביטוח פרמיום למחלות קשות

לבחירתכם, תוכלו להוסיף את הכיסויים הבאים:

 • מהו כתב שירות ייעוץ רפואי און ליין באמצעות רופאים מומחים?

  במסגרת זו, זכאים המבוטחים לשירותי ייעוץ און ליין ברפואת מומחים, רפואת משפחה וילדים.

 • מהו כתב שירות אבחון רפואי מהיר וליווי אישי רפואי פרימיום?

  במסגרת זו, מקבלים המבוטחים שירותים שונים, דוגמת אבחון ראשוני, אבחון מקיף, מנהל תיק אישי, רופא מלווה אישי, הכוונה על ידי עובד סוציאלי, השגחה רפואית, טיפול על ידי מומחה ברפואת הכאב, מפגשי טיפול עם פסיכותרפיסט, שירותי ריפוי בעיסוק וסיוע בשינוע עזרים רפואיים.

 • מהו כתב שירות רפואה אישית (אמבולטורית)?

  במסגרת זו, מקבלים המבוטחים שירות מקיף הכולל פגישות והתייעצות עם רופאים מומחים, בדיקות סקר מנהלים, בדיקות אבחון, בדיקות לרפואה מונעת, בדיקות הריון, החלמה לאחר לידה, בדיקות סקר לגילוי סרטן ועוד.

 • מהו כתב שירות רפואה משלימה (אלטרנטיבית)?

  במסגרת זו, מקבלים המבוטחים מגוון טיפולי רפואה משלימה כגון: אקופונטורה, רפלקסולוגיה, שיאצו, אוסטיאופתיה, כירופרקטיקה, הומאופתי, פלדנקרייז, ביו פידבק, טיפול נטורפתי, יעוץ דיאטטי ועוד.

חיפוש פוליסות וטפסים - ביטוח מחלות קשות

חיפוש לפי:

דברים נוספים שחשוב שתדעו על
ביטוח פרמיום למחלות קשות

לצד המחיר הנפשי של מחלה קשה, החולה ובני משפחתו נאלצים להתמודד גם עם מצב כלכלי לא פשוט כתוצאה מפגיעה בהכנסות החולה ובני משפחתו המטפלים בו, כמו גם עלויות גבוהות לטיפולים אשר במקרים רבים הרפואה הציבורית לא מממנת. ביטוח מחלות קשות מקנה פיצוי חד פעמי ומידי שמסייע לחולה והסובבים אותו להתמודד עם המצב החדש. פיצוי זה ימנע דאגות כלכליות ויאפשר לחולה ולבני משפחתו להתמקד בתהליך ההחלמה.  

ישנם פרמטרים שונים המשפיעים על עלות הביטוח. למעשה, הסכום החודשי שתשלמו יקבע על פי נתונים אישיים, דוגמת גיל, מין, עיסוק, תחביב, עישון ומצב בריאותי, וסכום הביטוח שתרצו לעשות, כאשר ככל שהוא גבוה יותר, כך דמי הביטוח יעלו בהתאם. 

הפרמיה משתנה ומתעדכנת אחת לשנה בהתאם לגיל המבוטח. נציין כי במעמד רכישת הביטוח, תוצג לכם טבלת התשלום החודשי הצפוי לאורך התקופה.

ביטוח מחלות קשות מכסה 45 מחלות שכיחות, כמפורט בפוליסה, בהן סרטן, שבץ מוחי, פרקינסון, טרשת נפוצה, ניתוח מעקפים, עיוורון, חירשות ועוד. לחצו כאן לצפייה ברשימת המחלות הקשות.

ניתן לרכוש ביטוח מחלות קשות מגיל 3 חודשים ועד גיל 60 (הפוליסה בתוקף עד גיל 75).

בעקבות הרפורמה בביטוחי הבריאות שנכנסה לתוקף ב-1 בפברואר 2016, הפוליסה מתחדשת אחת לשנתיים ב-1 ביוני, החל מה-1 ביוני 2018. 

ביטוח בריאות הכי משתלם בביטוח 9.000.000

השאירו פרטים ונחזור אליכם: