ביטוח תרופות - כיסויים ותוספות

לבחירתכם, תוכלו להוסיף את הכיסויים הבאים:

 • התוכנית מאפשרת לכם לבחור מבין מגוון כיסויים הניתנים במסגרת ביטוח בריאות פרטי:

  תרופות אשר יובאו באופן פרטי ולא נמצאות בסל הבריאות - עד 50,000 ₪ לחודש ולא יותר מ-500,000 ₪ למחלה.

  בדיקות גנטיות לצורך בדיקת התאמה של הטיפול התרופתי - עד 20,000 ₪ למחלה בהשתתפות עצמית של 20% מהעלות.

  במסגרת התוכנית, יורחבו תנאי הביטוח של תוכנית הבסיס:

  א)  גבול האחריות לכלל הסעיפים הינו עד סכום של 2,000,000 ₪.

  ב)  סכומי ההשתתפויות העצמיות:

  עבור "תרופות מיוחדת" כהגדרתן בהרחבה לפוליסה- לא תחול השתתפות עצמית.

  עבור יתר התרופות - לתרופות שעלותן החודשית מסתכמת בעד 500 ₪ לא יינתן שיפוי. לתרופות שעלותן החודשית היא יותר מ- 500 ₪ ומעלה יינתן מלוא השיפוי מהשקל הראשון.

 • במסגרת זו, זכאים המבוטחים לשירותי ייעוץ און ליין ברפואת מומחים, רפואת משפחה וילדים.

 • במסגרת זו, מקבלים המבוטחים שירותים שונים, דוגמת אבחון ראשוני, אבחון מקיף, מנהל תיק אישי, רופא מלווה אישי, הכוונה על ידי עובד סוציאלי, השגחה רפואית, טיפול על ידי מומחה ברפואת הכאב, מפגשי טיפול עם פסיכותרפיסט, שירותי ריפוי בעיסוק וסיוע בשינוע עזרים רפואיים.

 • במסגרת זו, מקבלים המבוטחים שירות מקיף הכולל פגישות והתייעצות עם רופאים מומחים, בדיקות סקר מנהלים, בדיקות אבחון, בדיקות לרפואה מונעת, בדיקות הריון, החלמה לאחר לידה, בדיקות סקר לגילוי סרטן ועוד.

 • במסגרת זו, מקבלים המבוטחים מגוון טיפולי רפואה משלימה כגון: אקופונטורה, רפלקסולוגיה, שיאצו, אוסטיאופתיה, כירופרקטיקה, הומאופתי, פלדנקרייז, ביו פידבק, טיפול נטורפתי, יעוץ דיאטטי ועוד.

חיפוש פוליסות וטפסים - ביטוח בריאות

חיפוש לפי:

דברים נוספים שחשוב שתדעו על ביטוח תרופות

בהשתתפות עצמית נמוכה של 500 שקלים, מעניקה הפוליסה גבול אחריות לכלל הסעיפים עד סכום של 1,000,000 ₪. במקרה של תרופות שעולות יותר מ-3,000 ₪ לא תיגבה השתתפות עצמית מהמבוטח.

מוסדות הרפואה הציבורית בישראל סובלים ממחסור עצום במשאבים, המשפיעים על כוח האדם, עיכוב בקבלת טיפולים רפואיים ומחסור במיטות אשפוז. חולים הנזקקים לתרופות, מגלים פעמים רבות כי הם צריכים ליטול תרופות יקרות ערך שאינן נכללות בסל הבריאות, או תרופות הממומנות רק עבור התוויות מסיומות ולא במקרים נחוצים אחרים.

הפנייה לרפואה הפרטית משמעותה הוצאת עשרות ולעיתים מיליוני שקלים כאשר קופת החולים אינה מסבסדת את הטיפול. מבוטחים בביטוח בריאות זוכים לשיפור משמעותי בטיב והיקף השירות הרפואי המגיע להם, ובסבסוד חלק משמעותי מהעלויות הגבוהות שנדרשות ברפואה הפרטית, תמורת תשלום חודשי לא גבוה.

ישנם פרמטרים שונים המשפיעים על עלות הביטוח, בהם הנתונים האישיים של המבוטח, דוגמת מין, גיל, עיסוק, תחביבים ומצב רפואי במעמד רכישת הביטוח. 

החל מ-1 בפברואר 2016 נכנסה לתוקף רפורמת ביטוחי הבריאות, אשר קבעה כי הפוליסה תתחדש אחת לשנתיים ב-1 ביוני, החל מה-1 ביוני 2018. 

ביטוח בריאות הכי משתלם בביטוח 9.000.000

השאירו פרטים ונחזור אליכם: