איך עושים ביטוח אובדן כושר עבודה?

לנוחיותכם, מספר פרטים חשובים הנוגעים לעלות הביטוח

  • ישנם פרמטרים שונים המשפיעים על עלות הביטוח. למעשה, הסכום החודשי שתשלמו יקבע על פי נתונים אישיים, דוגמת גיל, מין, עיסוק, תחביב, עישון ומצב בריאותי במעמד הרכישה, ותקופת הביטוח, מסלול הפרמיה, משך תקופת ההמתנה וסכום הפיצוי החודשי שתרצו לעשות, כאשר ככל שהוא גבוה יותר, כך דמי הביטוח יעלו בהתאם.

  • לנוחיותכם, ניתן לרכוש את הביטוח במסלול של פרמיה קבועה (דמי ביטוח חודשיים) לאורך כל תקופת הביטוח, כאשר הפרמיה תשתנה בהתאם לגילכם או אחת לשנה בהתאם לגיל המבוטח. נציין כי במעמד רכישת הביטוח, תוצג לכם טבלת התשלום החודשי הצפוי לאורך התקופה.

  • חשוב לדעת כי במקרה של אובדן כושר עבודה, קיימת תקופת המתנה של שלושה או שישה חודשים מרגע האירוע (בהתאם לבחירתכם במועד ההצטרפות) עד לתחילת הזכאות לפיצוי. לאחר תקופת ההמתנה, בהנחה שלא היה שיפור במצב, תעביר חברת הביטוח פיצוי חודשי עד לסיום תקופת הביטוח, או עד לחזרה לעבודה (המוקדם מביניהם).

  • ביטוח אובדן כושר עבודה מקנה פיצוי חודשי מקסימלי של עד 75% מהכנסתכם. הפיצוי מחושב על פי ממוצע ההכנסה מעבודה ב-12 החודשים שקדמו למקרה בגינו הוכרז כי אינכם יכולים לעבוד.

חיפוש פוליסות וטפסים - ביטוח חיים

חיפוש לפי:

דברים נוספים שחשוב שתדעו על ביטוח אובדן כושר עבודה

מבוטח אשר נכנס שנית למצב של אובדן כושר עבודה בעקבות אותה מחלה או תאונה בששת החודשים שעברו ממועד הפיצוי החודשי האחרון מוגדר כמי שנמצא במצב של אי כושר עבודה חוזר ויזכה לפיצוי ללא כל תקופת המתנה.

חובה לעדכן אותנו על כל שינוי במקצוע או תחביב חדש, שכן עלות הביטוח נקבעת בהתאם למקצוע והתחביבים עליהם אתם מצהירים, ועל פיהם מוחלט האם לבטח אתכם ובאילו תנאים.

ניתן לרכוש ביטוח אובדן כושר עבודה מגיל 18 ועד גיל 55 (בתוקף עד גיל 67).

*בשלב זה המוצר אינו משווק בחברתנו.