איך עושים ביטוח מוות מתאונה?

לנוחיותכם, ישנם מספר פרטים חשובים הנוגעים לעלות הביטוח:

  • ישנם פרמטרים שונים המשפיעים על עלות דמי ביטוח למקרה מוות מתאונה. למעשה, הסכום החודשי שתשלמו יקבע על פי נתונים אישיים, דוגמת גיל, מין, עיסוק, תחביב, עישון ומצב בריאותי, וסכום הביטוח שתרצו לעשות, כאשר ככל שהוא גבוה יותר, כך דמי הביטוח יעלו בהתאם. ככלל, ההמלצה להורה שעושה ביטוח חיים היא לקבוע כי סכום הביטוח המינימלי, כלומר, הסכום שילדיו יקבלו במקרה של מוות חלילה, יעמוד על ממוצע של 200 משכורות נטו, במטרה שרמת החיים של משפחתו תישמר. 

  • דמי הביטוח החודשיים שתשלמו בביטוח מוות מתאונה קבועים במשך כל תקופת הביטוח. נציין כי מעל גיל 65, סכום הביטוח שיועבר למוטבים יקטן ב-50%, בעוד דמי הביטוח ישארו ללא שינוי.

חיפוש פוליסות וטפסים - ביטוח חיים

חיפוש לפי:

דברים נוספים שחשוב שתדעו על ביטוח למקרה מוות מתאונה

לנוחיותכם, אנו מציעים ביטוח למקרה מוות מתאונה החל מגיל 18 ועד גיל 64 (הפוליסה תקפה עד גיל 75).

תאונה מוגדרת כאירוע מקרי בלתי צפוי שנגרם על ידי גורם חיצוני אלים שכתוצאה ממנו נגרמה חבלה או פגיעה גופנית. זו הסיבה שכשאתם עורכים ביטוח מוות מתאונה, אתם חוסכים בעלות הביטוח. למעשה, העובדה כי מדובר בביטוח ספציפי שמעניק פיצוי רק במקרה של מוות כתוצאה מתאונה, ניתן להגדיל משמעותית את סכום הביטוח שיקבלו המוטבים בעלות נמוכה יחסית. 

מבוטחי ביטוח 9.000.000 אשר חלו במחלה חשוכת מרפא שתוצאתה הצפויה על פי הערכת הרופאים היא מוות בתוך תקופה של תשעה חודשים לכל היותר (יש להציג תעודה רפואית חתומה על ידי רופא מומחה), יוכלו להקדים חלק מהתשלום המגיע למוטבים במסגרת ביטוח הכנסה למשפחה, על ידי קבלת תשלומים חודשיים בהיקף של 5% מסכום הביטוח לתקופה מקסימלית של חצי שנה. היתרה, בניכוי התשלומים שהועברו, תשולם למוטבים לאחר פטירתו של המבוטח.

הבטיחו את עתידם הכלכלי של ילדיכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם: