מסלולי ביטוח למקרה מוות לבחירתכם

אנו מציעים שני מסלולים של ביטוח למקרה מוות:

  • מהו מסלול עלות משתנה בכל שנה?

    במסגרתו הפרמיה משתנה ומתעדכנת אחת לשנה בהתאם לגיל המבוטח. נציין כי במעמד רכישת הביטוח, תוצג לכם טבלת התשלום החודשי הצפוי לאורך התקופה.

  • מהו מסלול עלות משתנה בכל 5 שנים?

    במסגרתו הפרמיה שתשלמו תתעדכן אחת לחמש שנים בהתאם לגיל המבוטח. נציין כי במעמד רכישת הביטוח, תוצג לכם טבלת התשלום החודשי הצפוי לאורך התקופה.

חיפוש פוליסות וטפסים - ביטוח חיים

חיפוש לפי:

דברים נוספים שחשוב שתדעו על ביטוח למקרה מוות

עשיתם ביטוח חיים למקרה מוות? כדאי שתדעו שבאפשרותכם להוסיף עליו כיסוי נכות מתאונה שהרי זהו גם מקרה שמביא להוצאות כספיות גדולות ומיידיות כמו רכישת אביזרים (כסא גלגלים, מכשור רפואי), התאמת הרכב והדירה ועוד.

כיסוי זה מאפשר ההתמודדות והסתגלות קלה יותר למצב הרפואי החדש, מונע פגיעה ביציבותה הכלכלית של משפחת המבוטח כתוצאה ממצבו הרפואי החדש, והפיצוי שמתקבל בגינו אינו בא על חשבון תשלומים אחרים שמגיעים למבוטח.

ישנם פרמטרים שונים המשפיעים על עלות דמי ביטוח החיים. למעשה, הסכום החודשי שתשלמו יקבע על פי נתונים אישיים, דוגמת גיל, מין, עיסוק, תחביב, עישון ומצב בריאותי, וסכום הביטוח שתרצו לעשות, כאשר ככל שהוא גבוה יותר, דמי הביטוח יעלו בהתאם. ככלל, ההמלצה להורה שעושה ביטוח חיים היא לקבוע שסכום הביטוח המינימלי, כלומר, הסכום  שילדיו יקבלו במקרה של מוות חלילה, יעמוד על ממוצע של 200 משכורות נטו, במטרה שרמת החיים של משפחתו תישמר. 

אנו מציעים ביטוח למקרה מוות החל מגיל 24 ועד גיל 60 (הפוליסה בתוקף עד גיל 75 שנים).

מבוטחי ביטוח 9.000.000 אשר חלו במחלה חשוכת מרפא שתוצאתה הצפויה על פי הערכת הרופאים היא מוות בתוך תקופה של תשעה חודשים לכל היותר (יש להציג תעודה רפואית חתומה על ידי רופא מומחה), יוכלו להקדים חלק מהתשלום המגיע למוטבים במסגרת ביטוח החיים, על ידי קבלת תשלומים חודשיים בהיקף של 5% מסכום הביטוח לתקופה מקסימלית של חצי שנה. היתרה, בניכוי התשלומים שהועברו, תשולם למוטבים לאחר פטירתו של המבוטח.

הבטיחו את עתידם הכלכלי של ילדיכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם: