כדאי לדעת על ביטוח חיים משכנתא

לנוחיותכם, הסברים על עלות הביטוח והתוקף שלו

  • על פי מה נקבעת עלות הביטוח שלכם?

    ישנם מגוון פרמטרים המשפיעים על עלות ביטוח חיים למשכנתא, בהם נתוני המבוטח (גיל, מין, עיסוק, תחביב, עישון, מצב בריאותי ועוד) וכן פירוט תנאי ההלוואה בבנק (סכום ההלוואה, תקופה לתשלום, ריבית ועוד).

  • אנו מציעים ביטוח חיים למשכנתא עד גיל 75

    בניגוד למרבית חברות הביטוח בהן ביטוח החיים למשכנתא תקף עד גיל 65 או בבנקים בהם היא תקפה עד גיל 55, בביטוח 9.000.000 אנו מציעים לנוחיותכם ביטוח חיים למשכנתא עד גיל 64 (כאשר הפוליסה תהיה תקפה עד גיל 75). כך, תוכלו ליהנות מהזכות לרכוש דירה כמעט בכל גיל!

חיפוש פוליסות וטפסים - ביטוח משכנתא

חיפוש לפי:

דברים נוספים שחשוב שתדעו על ביטוח המשכנתא שלנו

מתוך חשש לסיטואציה במסגרתה ללווה הנותר בחיים או לבני משפחתו לא תהיה אפשרות להחזיר את יתרת ההלוואה במקרה מוות של אחד הלווים, בישראל קיימת חובה לערוך ביטוח חיים למשכנתא. נציין כי אם נשארת יתרה לאחר תשלום סכום ההלוואה לבנק, מי שיקבל אותה הם מוטבי המבוטח הרשומים בפוליסה.

סגרתם על ביטוח משכנתא במקום אחר? עוד לא מאוחר מדי לחסוך! כדאי שתדעו שאתם יכולים בכל רגע נתון לבצע הסבת ביטוח משכנתא - הליך פשוט שמשמעותו העברת ביטוח המשכנתא הקיימת שלכם ל-9.000.000. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר ואנחנו כבר נדאג לשאר.

  • המלווה - גוף פיננסי, לרוב הבנק, שמעניק הלוואת משכנתא לצורך רכישת נכס למגורים או להשקעה.
  • מוטב בלתי חוזר - הגוף הפיננסי שמעניק הלוואה לצורך רכישת דירה, ואי אפשר לשנות את הרישום שלו בביטוח החיים למשכנתא ללא אישור מטעמו. נציין כי כשמדובר במוטב רגיל, בעל הפוליסה יכול לשנותו בכל עת וללא צורך בידיעתו.
  • לוח סילוקין - לוח שמפרט את יתרת ההלוואה, נכון לכל סוף שנה, למשך כל תקופת ההלוואה.
  • יתרת ההלוואה - הסכום אשר המבוטח חייב למלווה בגין המשכנתא בקרות מקרה הביטוח, בהתאם ללוח הסילוקין. סכום זה כולל חוב של עד 12 חודשי פיגור בהחזר ההלוואה. 

מתחייבים להצעה משתלמת בביטוח חיים למשכנתא

השאירו פרטים ונחזור אליכם: