אילו כיסויים כלולים בביטוח מבנה למשכנתא?

במטרה לספק לכם הגנה אופטימלית, ישנם ארבעה כיסויים עיקריים בביטוח מבנה למשכנתא:

 • מהו ביטוח מבנה?

  כיסוי אשר נועד להגן עליכם ועל הגוף המלווה מפני נזקים אפשריים שעלולים להיגרם למבנה הבית, וכתוצאה מכך לערכו כמשכון. בסעיף זה נכללים נזקים הנגרמים כתוצאה מהצפה, שריפה, פגעי מזג אוויר, רעידות אדמה, מעשי זדון ועוד. אנו ממליצים שסכום ביטוח המבנה יעמוד על הסכום שעולה לבנות את הדירה בשלמותה (ערך כינון) ולא יקבע בהתאם לגובה ההלוואה שנלקחה מהבנק, וזה על מנת למנוע מצב של "ביטוח חסר" אשר לא יעניק לכם כיסוי מספק במקרה של נזק כאמור.

 • מהו שעבוד לבנק?

  הפוליסה כוללת סעיף אשר קובע שהבנק הוא "מוטב בלתי חוזר", כלומר, במקרה של נזק למבנה הבית, מי שיקבל את תגמולי הביטוח הוא הגוף שהעניק את ההלוואה.

 • מהו כיסוי רעידת אדמה?

  על מנת להגן על עצמו מפני נזקים משמעותיים לנכס, מחייב הבנק לכלול כיסוי במקרה של אובדן או נזק למבנה ו/או תכולה כתוצאה מרעידת אדמה. נציין כי בפוליסה סטנדרטית של ביטוח מבנה לדירה כיסוי זה ניתן להסרה. 

 • מהו כיסוי לנזקי צנרת?

  כיסוי נוסף שהבנק מחייב לעשות במטרה להבטיח קבלת פיצוי מהחברה המבטחת במקרה של נזק משמעותי. נציין כי גם כאן מדובר בכיסוי שניתן להסרה בביטוח מבנה רגיל, אך מהווה תנאי של הגוף המלווה כשמדובר בביטוח מבנה למשכנתא. 

חיפוש פוליסות וטפסים - ביטוח משכנתא

חיפוש לפי:

דברים נוספים שחשוב שתדעו על ביטוח המבנה שלנו

חשוב לדעת כי בביטוח מבנה למשכנתא הסכום החודשי לתשלום נקבע בהתאם לערך ההלוואה (המינימום ההכרחי מבחינת הבנק) או המבנה עצמו (במקרה של השלמה לצורך שמירה על האינטרסים של בעל הנכס) ונותר קבוע לכל אורך התקופה.

ביטוח מבנה למשכנתא מעניק כיסוי בגובה ההלוואה שנלקחה במסגרת המשכנתא בלבד, במטרה להגן על הגוף המלווה מכל סיטואציה במסגרתה לוקחי המשכנתא לא יוכלו להחזיר את ההלוואה שנלקחה. אנו ממליצים להשלים את סכום הביטוח עד לכיסוי מלא של עלות המבנה (ערך הכינון), ואף לרכוש ביטוח תכולה שיספק הגנה נוספת לרכושכם, במטרה להימנע ממצב של "ביטוח חסר" ובעיקר כדי לספק לכם שקט נפשי וכלכלי במקרה של נזקים משמעותיים, חלילה. במסגרת זו, תוכלו לבחור בכיסויים המותאמים באופן אישי לצרכים שלכם ושל בני משפחתם, למשל, כיסוי רופא עד הבית, כיסוי דודי שמש וחשמל וקולטים ועוד.

סגרתם על ביטוח משכנתא במקום אחר? עוד לא מאוחר מדי לחסוך! כדאי שתדעו שאתם יכולים בכל רגע נתון לבצע הסבת ביטוח משכנתא - הליך פשוט שמשמעותו העברת ביטוח המשכנתא הקיימת שלכם ל-9.000.000. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר ואנחנו כבר נדאג לשאר.

מתחייבים להצעה משתלמת בביטוח חיים למשכנתא

השאירו פרטים ונחזור אליכם: