ביטוח נסיעות לחו"ל משתלם

40% הנחה בביטוח נסיעות לחו"ל ללקוחות 9.000.000

נרגשים לקראת הטיול לחו"ל? זה הזמן לטפל ברכישת ביטוח נסיעות. ביטוח הבריאות של קופת החולים אינו תקף בחו"ל וביטוח הנסיעות כולל גם כיסוי בריאותי בחו"ל. בנוסף, רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל תאפשר לכם פיצוי, במידה וחלילה ייגרם לכם נזק כלשהו, לא רק מבחינה רפואית, אלא גם מבחינת נזק לציוד שלקחתם אתכם לטיול. מעבר לכך, ביטוח נסיעות לחו"ל מזכה אתכם, במידה ומאיזושהי סיבה נאלצתם לבטל את הנסיעה או לקצרה, ועליכם לשלם דמי ביטול לחברת הנסיעות.

 

לחצו כאן ותקבלו הצעת מחיר משתלמת וללא התחייבות!

 

ביטוח נסיעות לנוסע ולמשפחה

אם אתם נמצאים בעיצומן של ההכנות לנסיעה לחו"ל, מתרגשים, אורזים, עורכים רשימת אטרקציות, מקומות לינה והאווירה הכללית היא של ציפייה ליום הטיסה, עצרו רגע וחשבו איך אתם מבטחים את עצמכם. חבילה של ביטוח נסיעות לנוסע ולמשפחה מיועדת לנוסע, שגילו אינו מעל 85 שנה, ולתקופה של עד 180 ימים (לגילאי 80-85 עד 45 ימים). מחיר החבילה נקבעת בהתאם לגילו של הנוסע ומשך הנסיעה.

ביטוח נסיעות לתרמילאים

טיול תרמילאים בחו"ל הוא משאת נפשם של צעירים רבים, המבקשים לטייל בחו"ל באופן מעט שונה. ההכנות בעיצומן, מסלול הטיול נבחר בקפידה, הציוד הנדרש נקנה, ואתם כבר לא יכולים לעמוד בציפייה המרגשת. חבילת התרמילאים שלנו מיועדת לנוסעים לפרק זמן מינימאלי של 30 ימים, ואשר לא יהיה יותר מ 720 יום. את מחיר החבילה קובעים על פי גיל הנוסע, שצריך להיות עד גיל 60 לכל היותר ומשך הנסיעה.

השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל

 בחרתם לאן אתם רוצים לטוס, הזמנתם כרטיסי טיסה ומלונות, תכננתם את מסלול הטיול וסימנתם במפה את האטרקציות העיקריות. ומה לגבי ביטוח ? בישראל קיימת מודעות רבה לצורך בביטוח נסיעות, אך האם כולם יודעים באמת מה מכיל בתוכו ביטוח הנסיעות? וכיצד ניתן להוזיל את העלויות שלו?

טיסה בהיריון

הסיכויים שתזדקקי לטיפול רפואי בחו"ל עולים כשאת בהריון. לכן, מומלץ מאוד להוסיף על ביטוח הנסיעות הרגיל הרחבה עבור נשים בהריון. ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון מכסה אותך מפני מצבי חירום הקשורים להריון שעלולים להתרחש במהלך הנסיעה ושיצריכו טיפול רפואי או קיצור של החופשה. ביטוח כזה יאפשר לך לנסוע בראש שקט גם בזמן ההריון, ולא להעמיד את עצמך בפני סיכונים מיותרים.