ביטוח מקיף לרכב ב-9.000.000 - מבחן השוקה On-Line

רוכשים ביטוח מקיף לרכב ב-9.000.000 ונהנים גם מעד 25% הנחה ברכישת מקיף בתהליך פשוט וקצר!


את המחירים של 9.000.000 קשה לנצח עם מבחן השוקה On-Line.
מלאו הצעת מחיר באתר - 
מצאתם פוליסה זולה יותר אצל המתחרים? קבלו ₪100 מתנה!

 

*בכפוף לתקנון  

 

 

 

 

על ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף לרכב, כשמו כן הוא, מגן מפני מקרי נזק רבים לרכב שלכם וגם רכב או רכוש של צד שלישי, בין אם מדובר בתאונה, שריפה או גניבה. סוג ביטוח רכב זה מותאם לפוליסה התקנית שקבעה המדינה, כאשר היא מכילה גם הרחבים ושיפורים שמציעה ביטוח 9.000.000, חלקם בלעדיים המפורטים במלואם בפוליסה.

 

כיצד נקבע מחיר ביטוח רכב מקיף?  

בדרך כלל המחיר של פוליסת ביטוח רכב מקיף נקבע על פי שווי הרכב, נתוני הנהג (ותק, גיל, עבר ביטוחי ועוד), לצד הנהגים האחרים שעתידים לנהוג בו. כמה יעלה ביטוח מקיף לרכב שלכם? קבלו עכשיו הצעה משתלמת מ-9.000.000!

 

מה גובה הפיצוי המגיע לכם?

ביטוח מקיף לרכב מקנה לכם פיצוי עד גובה שוויו הממשי של הרכב במועד הגניבה. במקרה של תאונת דרכים - אחוזי הפיצוי ייקבעו על ידי שמאי מוסמך, כאשר במידה והנזק יוערך בכ-50% ויותר - הוא יוגדר כאובדן מלא. כמו כן, כאשר מפעילים את הביטוח, צריך לקחת בחשבון גם את נושא ההשתתפות העצמית - סכום שעל המבוטח לשלם כחלק מהליך התביעה. ההשתתפות העצמית אינה מופעלת במקרי גניבת רכב או אובדן גמור. 

 

השתתפות עצמית

השתתפות עצמית היא סכום בסיסי שעל המבוטח לשלם במקרה של נזק והפעלת הפוליסה. כל סכום מעבר להשתתפות העצמית ועד קצה גבול האחריות (סכום המקסימום לכיסוי כפי שהוא נקוב בפוליסה) - ישולם על ידי חברת הביטוח. לדוגמא: אם סכום הנזק שנגרם לרכב שלכם ואושר על ידי השמאי לתשלום עומד על 10,000 ש"ח וסכום ההשתתפות העצמית עומד על 1,000 ש"ח, תקבלו פיצוי בסך 9,000 ש"ח בסך הכול.

חשוב לדעת! במקרה של גניבת הרכב או אובדן מוחלט ("טוטאל לוס") לרכב מתאונה, דמי ההשתתפות העצמית לא יקוזזו מסכום הפיצוי. בנוסף, תיקון הנזק באחד ממוסכי ההסדר יובל להוזלת ההשתתפות העצמית. באפשרותכם לרכוש ביטוח מקיף לרכב בעל השתתפות עצמית נמוכה או גבוהה יותר מהסטנדרט ובהתאם לכך להשפיע על העלות הסופית.

 

 ביטוח מקיף לרכב - 9.000.000

 

שירות מוסכי הסדר

במידה ונגרם לרכבכם נזק הדורש הפעלת ביטוח רכב מקיף, מומלץ לתקן את הנזק באחד ממוסכי ההסדר הפועלים בשיתוף פעולה עם החברה – מוסכים אלה מפוזרים בכל רחבי הארץ והם נבחרו בקפידה והם הודות לסטנדרט המקצועי הגבוה שלהם בהתאם לדירוג איכות השרות על ידי המבוטחים עצמם.

 

הטיפול במוסך הסדר מקנה לכם:
1. השתתפות עצמית מופחתת.
2. רכב חלופי ללא תשלום (בדרך כלל מהיום הראשון ועד סיום תיקון הרכב).
3. התשלום עבור התיקון יועבר על ידינו ישירות למוסך. 

4. אחריות גדולה לתיקון מזו הנקובה בחוק (בהתאם להסכם).
5. שטיפה חיצונית ופנימית לפני החזרת הרכב מהתיקון.

6. בתיקונים פרטיים, תוכלו ליהנות מתשלום דחוי שוטף פלוס 90 יום עד לקבלת כספכם מצד ג'.
 

מה עוד כוללת פוליסת הביטוח שלכם?

ביטוח מקיף לרכב ב-9.000.000 כולל מספר כיסויים מעבר לדרישות הפוליסה התקנית וללא תשלום נוסף:

  • הגנה משפטית בהליך פלילי: במידה וחלילה תהיו מעורבים בתאונה ויתנהל נגדכם הליך משפטי הקשור לתאונה (תעבורה), באפשרותכם להשתמש בשירותיו של עורך דין מטעמנו שיגן עליכם בהליך. אם לא נעשה זאת - נשיב לכם את שכר הטרחה של עורך הדין שייבחר על ידכם עד לגובה שכר הטירחה המקובל בלשכת עורכי הדין (תעריף מינימלי).
  • סיוע בתביעות כנגד צד שלישי: במידה והנזק נגרם לרכב שלכם באשמת צד שלישי ותעדיפו לתבוע אותו במקום להפעיל את הפוליסה, אנו נסייע לכם בהגשת התביעה המשפטית.
  • אמצעי תחבורה חלופי: במידה ותבחרו לתקן את רכבכם באחד ממוסכי ההסדר, תקבלו רכב חלופי מהמוסך עד סיום התיקון, או לחילופין, החזר הוצאות נסיעה (בהתאם לסכום שיעודכן מעת לעת).

 

כיסויים נוספים לביטוח מקיף לרכב

ביטוח רכב מקיף מקנה לכם הגנה מפני פגיעה ברכוש, אך על מנת להתאים את הפוליסה לצרכים האישיים הספציפיים שלכם באפשרותכם לבחור להוסיף מגוון כיסויים ועל ידי כך להרחיב את ההגנה והשירותים סביבו. אנו ב-9.000.000 מציעים לכם מגוון כיסויים - החל משירותי דרך וגרירה לכל תקלה שצצה ברכב בדרכים, דרך העמדת רכב חלופי במקרה של השבתה זמנית של הרכב לטיפול במוסך לאחר תאונה ועד לביטוח זמני להוספת נהגים צעירים לפוליסה בעלויות מופחתות. היכנסו לקרוא עוד אודות הכיסויים הניתנים להוספה במסגרת ביטוח מקיף לרכב!

 

 

ברכישת ביטוח מקיף לרכב ב-9.000.000 תיהנו מעד 25% הנחה!

 

 

 

לחץ כאן

 

למידע על מוצרים ביטוחיים נוספים לרכב: ביטוח חובה | ביטוח צד ג'