מה עוד ניתן לקבל בביטוח תכולה לדירה?

ניתן לשדרג את ביטוח הדירה שלכם בקלות על ידי הוספת אחד או יותר מהכיסויים הבאים:

חיפוש פוליסות וטפסים - ביטוח דירה

חיפוש לפי:

עוד דברים שכדאי לדעת על ביטוח המבנה שלנו

אולי תופתעו לגלות, אבל מרבית הנזקים המשמעותיים בדירה נגרמים כתוצאה מפעולות יום-יומיות ולא עקב אסונות גדולים: הצפה בדירה עלולה להיגרם מפיצוץ בצנרת של השכנים מלמעלה או מתקלה במכונת הכביסה שלכם, שריפה עלולה להיגרם כתוצאה מקצר בסדין חשמלי או במטען של הטלפון הנייד או מרוח שנשבה על נרות השבת והציתה את הוילונות וכן הלאה. הזהרו משאננות ודאגו להיות מכוסים!

כאשר הדירה בבעלותכם - ברור מדוע כדאי שיהיה בידכם ביטוח תכולה, אבל מה קורה כשאתם גרים בדירה שכורה? כאן המצב כבר מורכב יותר. במידה והריהוט בדירה שייך למשכיר, ביטוח תכולה לדירה שכורה הוא אינטרס משותף לשוכר ולמשכיר ובכוחו למנוע מחלוקות ותביעות מיותרות בעתיד, במקרה שכזה, כדאי לדאוג להסדיר את נושא ביטוח המבנה כבר בחוזה השכירות ושכל אחד מהצדדים יחזיק בעותק של הפוליסה למקרה הצורך. במידה והרכוש שבדירה שייך לשוכר - ביטוח התכולה הוא אינטרס שלו בלבד. 

מעבר לכיסויים המוזכרים מעלה, באזור הלקוחות הקיימים תוכלו לנהל בקלות בכל זמן ומכל מקום את הפוליסה שלכם On-Line - להוסיף כיסויים, לחדש את הביטוח לשנה נוספת, לצפות ולהדפיס מסמכים, להתעדכן בנושא תשלומי הביטוח, לעדכן פרטים ואף לעקוב אחר סטטוס תביעות שפתחתם בעזרת שירות My Status. 

רוצים להוזיל עלויות? באפשרותכם לרכוש ביטוח דירה (מבנה ותכולה) שמקנה הגנה ממקרי קטסטרופה בלבד במחיר מוזל - עד 40% ממחיר ביטוח דירה סטנדרטי. ביטוח זה אינו מקנה הגנה ביטוחית מפני פריצות או נזקים קטנים בדירה, אלא רק מפני מקרי נזק משמעותיים הנגרמים כתוצאה מרעידת אדמה, שריפה, הצפה, אסונות טבע (ברקים, רעמים, סערות), שיטפון ממקור מים חיצוני או נזקי צנרת בלבד. ביטוח זה ניתן לרכישה באופן מיידי ללא כל התנייה בדרישות מיגון כלשהן שלעיתים מהוות תנאי מוקדם לביטוח הדירה.

עד 50% הנחה ברכישת ביטוח דירה מבנה ותכולה