מה עוד ניתן לקבל בביטוח מבנה לדירה?

ניתן לשדרג את ביטוח הדירה שלכם בקלות על ידי הוספת אחד או יותר מהכיסויים הבאים:

 • מהו כיסוי לדודי שמש וחשמל?

  כיסוי לתיקון או החלפת הדוד או הקולטים שלו עקב נזק שארע מכל סיבה.

 • יתרונות ותוספות

  1. אין כל הגבלה על הפעלת הכיסוי בתקופת ביטוח נתונה.
  2. 3 שנות אחריות בהחלפת דוד ו-12 חודשים במקרה של תיקון. 
  3. כיסוי עד לעלות של 2,000 ₪ במקרה של תיקון או החלפת דוד.
 • מהו כיסוי רעידת אדמה?

  1. מקנה פיצוי במקרה של אובדן או נזק למבנה ו/או תכולה כתוצאה מרעידת אדמה.
  2. מומחים מזהירים פעם אחר פעם מפני רעידת האדמה המשמעותית הבאה באזורינו והנזק ההרסני שייגרם למבנים בעקבותיה, על כן רצוי לדאוג לכיסוי ביטוחי מתאים מבעוד מועד.
 • יתרונות ותוספות

  המדינה אינה מתחייבת לפיצוי אזרחיה במקרה של רעידת אדמה, לכן חשוב שיהיה ברשותכם ביטוח פרטי לכך. מבוטח המעוניין להסיר כיסוי זה מהפוליסה חייב לחתום על כתב ויתור.

 • מהו ביטוח שבר תאונתי?

  1. מקנה פיצוי בגין אובדן או נזק כתוצאה משבר העובר לכל עוביו של רכוש בעל אופי שביר כגון זכוכיות קבועות, כלי סניטריה או משטחי שיש המהווים חלק מהמבנה.
  2. כיסוי זה כלול רק במידה ורכשתם ביטוח צמודי מבנה או אם ביטוח התכולה בתוקף והורחב לכסות צמודי מבנה.
  3. תגמולי הביטוח בעת נזק לא יעלו על 2.5% מסכום ביטוח התכולה שלכם.
 • מהו ביטוח אופניים?

  מקנה פיצוי בגין גניבה או נזק עקב תאונה לאופניים שלכם.

 • מהו כיסוי כל הסיכונים?

  מקנה הרחבה של הכיסוי הביטוחי בגין אובדן או נזק תאונתי לפריטים מיוחדים דוגמת תכשיטים, שעונים, מצלמות או מחשבים ניידים בכל רחבי מדינת ישראל ובמידה ונרכשה הרחבה לחו"ל - גם מחוץ לגבולות המדינה.

 • מהו כיסוי לתכולה בדירה לא תפוסה?

  מקנה הגנה ביטוחית לתכולת דירה שאינה מאוכלסת לתקופה של מעל ל-60 יום. 

 • מהו ביטוח צמודי מבנה?

  ביטוח המקנה כיסוי מפני אובדן או נזק לחפצים צמודי מבנה בדירה.

 • מהו ביטוח מכשיר טלוויזיה ו/או מערכת קול?

  ביטוח המכסה מפני אובדן או נזק תאונתי לטלוויזיה, מערכת קול, מערכת קולנוע ביתית או מחשב נייח.. 

חיפוש פוליסות וטפסים - ביטוח דירה

חיפוש לפי:

עוד דברים שכדאי לדעת על ביטוח המבנה שלנו

אולי תופתעו לגלות, אבל מרבית הנזקים המשמעותיים בדירה נגרמים כתוצאה מפעולות יום-יומיות ולא עקב אסונות גדולים: הצפה בדירה עלולה להיגרם מפיצוץ בצנרת של השכנים מלמעלה או מתקלה במכונת הכביסה שלכם, שריפה עלולה להיגרם כתוצאה מקצר בסדין חשמלי או במטען של הטלפון הנייד או מרוח שנשבה על נרות השבת והציתה את הוילונות וכן הלאה. הזהרו משאננות ודאגו להיות מכוסים!

כאשר הדירה בבעלותכם - ברור מדוע כדאי שיהיה בידכם ביטוח תכולה, אבל מה קורה כשאתם גרים בדירה שכורה? כאן המצב כבר מורכב יותר. במידה והריהוט בדירה שייך למשכיר, ביטוח תכולה לדירה שכורה הוא אינטרס משותף לשוכר ולמשכיר ובכוחו למנוע מחלוקות ותביעות מיותרות בעתיד, במקרה שכזה, כדאי לדאוג להסדיר את נושא ביטוח המבנה כבר בחוזה השכירות ושכל אחד מהצדדים יחזיק בעותק של הפוליסה למקרה הצורך. במידה והרכוש שבדירה שייך לשוכר - ביטוח התכולה הוא אינטרס שלו בלבד. 

מעבר לכיסויים המוזכרים מעלה, באזור הלקוחות הקיימים תוכלו לנהל בקלות בכל זמן ומכל מקום את הפוליסה שלכם On-Line - להוסיף כיסויים, לחדש את הביטוח לשנה נוספת, לצפות ולהדפיס מסמכים, להתעדכן בנושא תשלומי הביטוח, לעדכן פרטים ואף לעקוב אחר סטטוס תביעות שפתחתם בעזרת שירות My Status. 

רוצים להוזיל עלויות? באפשרותכם לרכוש ביטוח דירה (מבנה ותכולה) שמקנה הגנה ממקרי קטסטרופה בלבד במחיר מוזל - עד 40% ממחיר ביטוח דירה סטנדרטי. ביטוח זה אינו מקנה הגנה ביטוחית מפני פריצות או נזקים קטנים בדירה, אלא רק מפני מקרי נזק משמעותיים הנגרמים כתוצאה מרעידת אדמה, שריפה, הצפה, אסונות טבע (ברקים, רעמים, סערות), שיטפון ממקור מים חיצוני או נזקי צנרת בלבד. ביטוח זה ניתן לרכישה באופן מיידי ללא כל התנייה בדרישות מיגון כלשהן שלעיתים מהוות תנאי מוקדם לביטוח הדירה.

עד 30% הנחה בביטוח דירה (מבנה ותכולה)

קבלו הצעה ללא התחייבות: