מה עוד ניתן לקבל בביטוח מבנה לדירה?

ניתן לשדרג את ביטוח הדירה שלכם בקלות על ידי הוספת אחד או יותר מהכיסויים הבאים:

חיפוש פוליסות וטפסים - ביטוח דירה

חיפוש לפי:

מה עוד כדאי שתדעו על ביטוח המבנה שלנו?

רוצים להוזיל עלויות? באפשרותכם לרכוש ביטוח דירה (מבנה ותכולה) שמקנה הגנה ממקרי קטסטרופה בלבד במחיר מוזל - עד 40% ממחיר ביטוח דירה סטנדרטי. ביטוח זה אינו מקנה הגנה ביטוחית מפני פריצות או נזקים קטנים בדירה, אלא רק מפני מקרי נזק משמעותיים הנגרמים כתוצאה מרעידת אדמה, שריפה, הצפה, אסונות טבע (ברקים, רעמים, סערות), שיטפון ממקור מים חיצוני או נזקי צנרת בלבד. ביטוח זה ניתן לרכישה באופן מיידי ללא כל התנייה בדרישות מיגון כלשהן שלעיתים מהוות תנאי מוקדם לביטוח הדירה.

מעבר לכיסויים המוזכרים מעלה, באזור הלקוחות הקיימים תוכלו לנהל בקלות בכל זמן ומכל מקום את הפוליסה שלכם On-Line - להוסיף כיסויים, לחדש את הביטוח לשנה נוספת, לצפות ולהדפיס מסמכים, להתעדכן בנושא תשלומי הביטוח, לעדכן פרטים ואף לעקוב אחר סטטוס תביעות שפתחתם בעזרת שירות My Status. 

כאשר הדירה בבעלותכם - ברור מדוע כדאי שיהיה בידכם ביטוח מבנה, אבל מה קורה כשאתם גרים בדירה שכורה? כאן המצב כבר מורכב יותר, אך על מנת למנוע אי הבנות מיותרות במקרה נזק, כדאי להכיר בכך שביטוח מבנה לדירה שכורה הוא אינטרס משותף לשוכר ולמשכיר ולדאוג להסדיר את נושא ביטוח המבנה כבר בחוזה השכירות ושכל אחד מהצדדים יחזיק בעותק של הפוליסה למקרה הצורך. רק כך תימנעו מאי הבנות מיותרות ותבטיחו שיקום מהיר של הנזק לרווחת שני הצדדים. 

ביטוח מבנה לדירה מכסה אתכם מפני מקרי נזק למבנה הדירה ולחלקים הצמודים לה, בעוד ביטוח משכנתא נועד להגן על הבנק ממצב בו אתם לא תוכלו להחזיר לו את ההלוואה שלקחתם. לכן ביטוח המבנה למשכנתא מקנה כיסוי ביטוחי עד גובה ההלוואה שנלקחה בלבד (ולא שווי הנכס כולו). על מנת להיות מכוסים באופן מלא מפני נזקים בדירה שזה עתה רכשתם במיטב כספכם - יש לדאוג לכך שסכום ביטוח הדירה שלכם יכסה את שווי הנכס כולו. 

עד 50% הנחה ברכישת ביטוח דירה מבנה ותכולה