על מה נדבר בכתבה?

אל תתנו למדים להטעות אתכם, חיילים הם לרוב נהגים חדשים ולא מנוסים ומחירי הביטוח שלהם בהתאם, למרות שהם בקושי עולים על ההגה. מה חשוב לדעת ואיך ניתן להוזיל את הביטוח? מדריך

כשאנו חושבים על חיילים התמונה שעולה מיד הוא חבר'ה צעירים על מדים. אך גם הם פושטים את המדים אחת לכמה ימים, או שבועות לפעמים, וחוזרים להיות אנשים צעירים שרוצים להתנייד עצמאית ברכב ממקום למקום, להיפגש עם חברים, לבלות או סתם לטייל במקומות שבהם אין מגדלי תצפית, רס"רים וגלילים של פלנלית.

יש כל מיני דברים שצריכים לקרות כדי שהחיילים שלנו יוכלו לחיות במקביל בשני העולמות: האזרחי והצבאי. אז כדי להבין איך ניתן לעשות את זה בצורה הכי בטוחה וגם הכי כלכלית, פשוט חילקנו את התשובה – כמו כל דבר בצה"ל – לשלושה חלקים.

כל האופציות לביטוח רכב לחיילים - ביטוח 9

מה האתגר בביטוח רכב עבור חיילים?

מתוקף היותם אנשים צעירים, חיילים משתייכים בדרך כלל לקבוצת הגיל שביטוח רכב עבורם עלול להיות עסק לא זול. כשמדובר בנהגים צעירים או חדשים או גם וגם, שטרם מלאו להם 21 שנים או 24 במקרים מסוימים, הוספה לביטוח הרכב של המשפחה עלולה לייקר משמעותית את הפוליסה. תוסיפו לכך את המציאות שבה חייליים רבים ממילא פוגשים את ההגה רק בסופ"שים או בחופשות נדירות, ותבינו למה במשפחות רבות שבהן יש חייל מרגישים כאילו כל הסיפור לא בדיוק משתלם כל הזמן.

קיימת האופציה לרכוש עבור הרכב המשפחתי פוליסה אחת עבור ההורים, ופוליסה נוספת – מיוחדת – עבור הצלע הצה"לית במשפחה

מה האפשרויות לביטוח רכב לחיילים?

טוב ששאלתם כי יש המון אפשרויות. חברות הביטוח השונות מפגינות יצירתיות גבוהה בבואן לפתור את סוגיית ביטוח רכב לחיילים, וכיום קיימות בשוק כמה שיטות לא רעות בכלל לביטוחי רכב של חיילים. בתור התחלה, קיימת האופציה לרכוש עבור הרכב המשפחתי פוליסה אחת עבור ההורים, ופוליסה נוספת – מיוחדת – עבור הצלע הצה"לית במשפחה. כלומר בעזרת פיצ'ר טכנולוגי חכם יכולה חברת הביטוח לנטר את אופי השימוש ברכב, וכך למדוד את אופי ומשך השימוש של המבוטחים במשפחה. פתרון הוגן עבור משפחות בהן החיילים של הבית משתמשים ברכב בתדירות נמוכה או לפרקי זמן קצרים.

בנוסף ניתן לרכוש מראש ביטוח רכב לזמן קצר עבור הנהג הצעיר, שתוחם את משך השימוש לארבעה ימים בלבד בכל פעם. כך לפחות החייל/נהג של הבית לא משלם על ביטוח רכב כשהוא רחוק מהבית, אבל כן מכוסה למקרה שייצא לחופשה כזאת או אחרת.

אפשרות יחסית חדשה שזמינה בתחום ביטוח הרכב היא לרכוש מראש ביטוח המחושב לפי קילומטראז'. מה שנקרא 'לא נסעת – לא שילמת'. כמו בפוליסות ביטוח רכב אחרות – ככל שכמות המיגון ואביזרי הבטיחות ברכב רבה יותר, המחיר הכולל אמור להיות זול מעט יותר.

מה הכי חשוב לדעת?

ובכן, הדבר השני הכי חשוב שצריך לזכור בהקשר של חיילים מאחורי ההגה הוא שסקר שוק די פשוט יגלה לכם עולם שלם של אפשרויות ביטוח. פתאום יתברר שביטוח לחיילים – על אף גילם הצעיר ופז"מ הנהיגה הקצר שלהם – לא חייב להיות סיפור יקר. הדבר הראשון שחשוב לזכור בהקשר של חיילים מאחורי ההגה, הוא שהחיים חשובים מהכל, ולכן עולים על הכביש רק אם לא נגענו באלכוהול, צברנו מספיק שעות שינה, וכמובן דאגנו מראש לבטח את עצמנו כנדרש. משוחררים.

הביטוח הכי נכון במחיר הכי טוב

קבלו הצעה On-Line ללא התחייבות:

כתבות ביטוח רכב פופולאריות

ביטוח רכב לנהג צעיר קישור
ביטוח רכב לנהג צעיר

יש לכם רישיון נהיגה ואתם מתחת לגיל 24? אם כן, אתם נחשבים על פי החוק לנהגים צעירים. קראו מדוע ביטוח לנהג צעיר שונה מביטוח רכב רגיל וכיצד בוחרים ביטוח רכב משתלם.

להתמודד עם האובדן - מה זה טוטאל לוס?

מה זה טוטאל לוס? איך מחשבים אותו? מי בוחר את השמאי ומתי מדווחים לחברת הביטוח? מגזין ביטוח הרכב של 9 במדריך טוטאלי.

השוואת מחירי ביטוח לרכב קישור
מה כולל ביטוח מקיף לרכב?

ביטוח רכב פרטי הוא מוצר הביטוח הנמכר בישראל. איך רוכשים ביטוח רכב פרטי ומהו הפתרון המשתלם ביותר? כנסו לקרוא את כל המידע!

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
מה זה ביטוח מקיף ואיך בוחרים אחד?

כ-80 אחוז מהמבוטחים בביטוח רכב מחזיקים בביטוח מקיף. הדרך למציאת הביטוח שמתאים לכם, מתחילה בלהבין מה זה ביטוח מקיף, מהי ההשתתפות העצמית ואילו כיסויים כלולים בביטוח? מגזין הרכב של 9 מסביר.

מחשבון ביטוח רכב: על מה ולמה? קישור
כמה עולה ביטוח רכב?

חברות הביטוח מחשבות הרבה פרמטרים כדי לדעת מהי גובה הפרמיה שאתם אמורים לשלם. קבלו את ההסבר מה נכלל בתהליך החישוב, ומה ניתן לעשות כדי להוזיל את העלות.

אז מה זה בעצם ביטוח חובה, ולמה הוא חשוב?

יש לכם רישיון נהיגה? צוות המומחים של 9 מסביר מה זה ביטוח חובה, איזה כיסוי ביטוחי הוא מעניק ומדוע הוא כל כך חשוב?