אם חלילה תצטרכו להחליף את אחת השמשות ברכב שלכם, תהיו זכאים לכך מבלי להוציא שקל מהכיס, רק שזה לא באמת ביטוח שמשות לרכב, אלא פשוט כיסוי אחד מבין שאר הכיסויים בפוליסה שלכם.

כיסוי שבר שמשות לרכב ניתן לרכישה עבור כל מי שמבטח את כלי הרכב שלו בביטוח מקיף, או בביטוח צד ג'. הכיסוי בעצם מעניק הגנה לכל השמשות ברכב – הקדמיות, האחוריות והצידיות, ונועד כדי להחליף במהירות ובמקצועיות את השמשות השבורות בשמשות חדשות, כולל החלק של הגומיות והאיטום, במידה ויש צורך. אגב, אנחנו מדברים כאן על מקרים שבהם השמשה נשברה או חטפה סדק שממש פולש דרך עובי השמשה, ולכן מהווה סכנה אמיתית במקרה של מכה נוספת לרכב, לא עלינו.

בניגוד למכות פח או מכות קטנות אחרות, שמשה שבורה היא משהו שיוריד אתכם מההגה עד שהתיקון יתבצע והשמשה תשוב למקומה

רגע, חלון היה?

אם חשבתם פעם שהכי מבאס זה להגיע לרכב החונה שלכם ולגלות על השמשה דו"ח חנייה, זה כנראה בגלל שעוד לא יצא לכם להגיע לרכב ולגלות שאין בכלל שמשה. וכן, זה קורה יותר ממה שנדמה לכם. לפעמים מדובר בעבודה של גנב רכב שמשום מה לא הצליח להשלים את המשימה, לפעמים התיק או המחשב הנייד שהשארתם בפנים קרץ לחסר המצפון שבחוץ מרחוק, ולפעמים הסיפור הוא ונדליזם חסר סיבה. כל זה עוד לפני שקלטתם את הכמות הבלתי נתפסת של שברי הזכוכית שהתפזרו לכם בערך בכל פינה של חלל הנוסעים. איך שלא יהיה, בניגוד למכות פח או "דפיקות פגוש" קטנות אחרות, שמשה שבורה או כמעט שבורה היא משהו שיוריד אתכם מההגה עד שהתיקון יתבצע והשמשה תשוב למקומה, חלקה ושלמה.

כשזה יקרה, אתם תגלו שעליכם להגיע עם הרכב – בנסיעה – אם מתאפשר, או על גבי גרר, לאחת מנקודות השירות הפרוסות ברחבי הארץ, למלא מספר פרטים אישיים וכמה מילים על הנסיבות שהביאו אתכם לכאן עם חור במקום שבו היתה זכוכית, וזהו בעצם. תוך 4-12 שעות מרגע הגעתכם – תלוי בסוג החלון שלכם, תוכלו כבר לצאת משם כשכל הסיפור מאחוריכם, כאמור ללא תוספת תשלום או השתתפות עצמית. ומה אם אתם מעדיפים לקבל את השירות בנקודה שבו הרכב ניזוק? ובכן, גם לזה יש פיתרון. פשוט תמשיכו לקרוא.

ביטוח שמשות לרכב - 9.000.000

משלוח שקוף: שמשות עד הבית

שירות "שמשות עד הבית" בעצם מאפשר לבעל הרכב לבחור לקבל את השירות בכל מקום שבו הוא נמצא, ובלבד שיעמוד במספר תנאים הגיוניים. גם כאן יש צורך רק בשיחה למוקד הטלפוני של חברת הביטוח רכב שלכם לטובת פתיחת קריאה, אבל משם יישאר לכם רק לחכות לניידת התיקונים. המקרים שבהם שירות "שמשות עד הבית" לא יינתן כוללים בעיקר מקרים בהם הרכב נמצא מחוץ לשטחי מדינת ישראל, מעבר לקו הירוק, או במצב שבו תנאי מזג אוויר קיצונים או כאשר מהומות מתחוללות באזור בו הרכב נמצא. כמו כן, בחלק מכלי הרכב, תיקון או החלפת שמשה דורשים שימוש במחשבי היצרן – או שימוש בכלי עבודה ייעודים ומיוחדים – ולכן גם במקרה כזה כנראה שלא יהיה מנוס מהגעה לנקודת שירות.

אגב, גם בנקודת השירות, חברת הביטוח שלכם לא תכסה נזק לשמשות שנגרם במכוון על ידי המבוטח עצמו, או כתוצאה משימוש ברכב למטרת מבחן, תחרות, או בדיקת כושר נהיגה. בנוסף, אם השמשה הניזוקה לא הורכבה כמו שצריך או לא היתה שלמה לחלוטין לפני שנשברה – גם אז הכיסוי לא יהיה תקף. כמו כן, שמשות מיוחדות – כמו חלון סאנרוף למשל – לא יכללו מראש בכיסוי הביטוחי.

 

הביטוח הכי נכון במחיר הכי טוב

קבלו הצעה On-Line ללא התחייבות:

כתבות ביטוח רכב פופולאריות

ביטוח רכב לנהג צעיר קישור
ביטוח רכב לנהג צעיר

יש לכם רישיון נהיגה ואתם מתחת לגיל 24? אם כן, אתם נחשבים על פי החוק לנהגים צעירים. קראו מדוע ביטוח לנהג צעיר שונה מביטוח רכב רגיל וכיצד בוחרים ביטוח רכב משתלם.

להתמודד עם האובדן - מה זה טוטאל לוס?

מה זה טוטאל לוס? איך מחשבים אותו? מי בוחר את השמאי ומתי מדווחים לחברת הביטוח? מגזין ביטוח הרכב של 9 במדריך טוטאלי.

השוואת מחירי ביטוח לרכב קישור
מה כולל ביטוח מקיף לרכב?

ביטוח רכב פרטי הוא מוצר הביטוח הנמכר בישראל. איך רוכשים ביטוח רכב פרטי ומהו הפתרון המשתלם ביותר? כנסו לקרוא את כל המידע!

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
מה זה ביטוח מקיף ואיך בוחרים אחד?

כ-80 אחוז מהמבוטחים בביטוח רכב מחזיקים בביטוח מקיף. הדרך למציאת הביטוח שמתאים לכם, מתחילה בלהבין מה זה ביטוח מקיף, מהי ההשתתפות העצמית ואילו כיסויים כלולים בביטוח? מגזין הרכב של 9 מסביר.

מחשבון ביטוח רכב: על מה ולמה? קישור
כמה עולה ביטוח רכב?

חברות הביטוח מחשבות הרבה פרמטרים כדי לדעת מהי גובה הפרמיה שאתם אמורים לשלם. קבלו את ההסבר מה נכלל בתהליך החישוב, ומה ניתן לעשות כדי להוזיל את העלות.

אז מה זה בעצם ביטוח חובה, ולמה הוא חשוב?

יש לכם רישיון נהיגה? צוות המומחים של 9 מסביר מה זה ביטוח חובה, איזה כיסוי ביטוחי הוא מעניק ומדוע הוא כל כך חשוב?