קניתם רכב, ביטחתם אותו, נסעתם בו, חשבתם שפה זה נגמר, אבל מאז פעם בשנה כמו שעון – אתם צריכים לחדש את פוליסת הביטוח. השוואת מחירים חכמה יכולה להוזיל את הביטוח המקיף אם יודעים למה לשים לב. אז על מה לא מוותרים?

יש שני דברים שישראלים אוהבים מאוד: שופינג ולא לצאת פראיירים. אבל שתי העובדות הללו לא מסתדרות עם העובדה הבאה – רובם לא עורכים השוואת מחירי ביטוח מקיף לרכב כמו שצריך, שהרי אפילו היום, כשניתן לקבל ברשת הצעה מחיר מהירה ומפורטת בקלות, רבים מהמבוטחים לא מתעכבים על הפרטים הלכאורה קטנים מהם היא מורכבת, ומתמקדים רק בתוצאה הסופית, כלומר במחיר. מילא אם היו אלה 'אותיות קטנות', אך האותיות בכל הפוליסות הללו הן בדיוק באותו הגודל, רק שכמעט לא מקדישים להם תשומת לב.

לפני שנמנה את הפרמטרים שמומלץ להתעכב עליהם, חשוב להבין מה זה ביטוח מקיף לרכב: ובכן, זה הביטוח שצריך לספק רשת הגנה כלכלית לנהג כנגד נזקי הרכוש שעלולים ליפול בחלקו – החל מתאונות דרכים, דרך שריפה של הרכב, ועד הרגע העגום הזה שהנהג לא מוצא את המכונית היכן שהותיר אותה. לא פחות חשוב מכך, הביטוח המקיף כולל גם נזקים שהרכב שבבעלותכם עלול לגרום לרכב אחר – או במילים פשוטות: ביטוח צד ג'.

מה כוללת השוואת מחירים חכמה של ביטוח מקיף לרכב? 

כל בעל רכב מחוייב ברכישת ביטוח רכב חובה בסיסי ורוב הנהגים מוסיפים עליו ביטוחים משלימים כדי להשיג הגנה מקסימלית. כלל המבוטחים בכלל הביטוחים מחדשים את הפוליסות השונות אחת לשנה, תקופת חידוש הביטוח טומנת בחובה פוטנציאל חסכון שלא דורש יותר מערנות בריאה ושימת לב לפרטים. איך ניתן לבצע השוואת מחירים חכמה כשזה נוגע לביטוח מקיף? הכי חשוב לשים לב לפרטים.

1. שירותי דרך וגרירה 

הביטוח המקיף רלוונטי לא רק במקרים של קטסטרופות רציניות. הוא מסייע גם במקרים בהם נאלצתם לעצור בצד הדרך בגלל תקלה ברכב. ודאו מראש שיש לכם אפשרות להוספת כיסוי לשירותי דרך לפוליסה, כמה זמן תידרשו להמתין כדי לקבל אותם, האם גרירה למוסך כלולה במחיר ומה הסיכוי שחברת הביטוח אפילו תדאג לכם להסעה הביתה.

2. רכב חלופי 

פוליסות רבות כוללות קבלת רכב חלופי במקרים מסוימים. לכם יישאר רק לברר אם הרכב יגיע אליכם רק במקרה שהרכב המבוטח שלכם נגנב, וכמה זמן תיאלצו להישאר לא ניידים עד שזה יקרה. הר כב מושבת לגמרי? אז קודם כל אנחנו מקווים שאתם עצמכם יצאתם ללא שריטה, אבל מומלץ לא לחכות עד שזה יקרה רק כדי לגלות האם מגיע לכם רכב חלופי גם במקרים של טוטאל לוס.

השוואת מחירי ביטוח מקיף – ביטוח 9.000.000

3. מתנות קטנות

מראות הצד, פנסים, השמשות של הרכב – כל הדברים העדינים שעלולים להיסדק, להישבר, להתקפל או לצאת לגמרי מכלל פעולה. בדקו היטב האם ניתן להוסיף כיסויים עבורם בפוליסה שלכם, או שתצטרכו לשלוח יד לכיסכם האישי בשביל לכסות את ה"מתנות הקטנות" האלו שכל בעל רכב מכיר.

4. צעצועים

לחברות ביטוח שונות יש דרישות שונות בכל מה שקשור למערכות הבטיחות ואמצעי המיגון שהם מחייבים את המבוטחים שלהם להחזיק ברכב. ככל שהרכב חדש יותר עולה הסיכוי שאותן מערכות כבר מובנות בתוכו, אבל במידה ולא, כדאי לשקלל גם את הנתון הזה בבואכם לבחור פוליסה.

5. אל תשכחו את ההשתתפות העצמית  

חשוב לזכור את סעיף ההשתתפות העצמית בזמן שמבצעים השוואת מחירי ביטוח מקיף. בעקרון, כלל האצבע הוא שסעיף השתתפות עצמית גבוה יוזיל את הפוליסה כולה, ולהיפך. גם כאן, הנטייה שלכם כנהגים להפעיל הביטוח שלכם ביחד עם היסטוריית התאונות – היא שצריכה להכריע בסוגיית גובה ההשתתפות העצמית.

6. יחס חם

אמפתיה זה נחמד, אבל כשתצטרכו להפעיל את הביטוח, הערך העליון מבחינתכם יהיה יעילות וזמינות. תרצו להרגיש שיש מי שעומד על המשמר כדי להוציא אתכם כמה שיותר מהר מסיטואציה לא נעימה, וגם יעשה את הכל כדי לפצות אתכם בצורה הוגנת וזריזה, אם יצטרך. במילים אחרות, שיהיה שם בשבילכם. לכן לפני שאתם רוכשים ביטוח מחברה מסוימת, כדאי להריץ חיפוש מהיר ולבדוק מהו הציון הכללי שהיא קיבלה במדד השירות של משרד האוצר.

עד ₪1,500 הנחה בביטוח מקיף לרכב

קבלו הצעה ללא התחייבות: