על מה נדבר בכתבה?

הסיבות לרכישת ביטוח רכב לזמן קצר יכולות להיות רבות ומגוונות: הורים שמעוניינים ב-ביטוח רכב לחיילים עבור ילדיהם שיצאו לסופ"ש ורוצים לנהוג ברכב, עבור אורח מחו"ל ששוהה אצלנו בבית, עבור רכב שאינו בשימוש וזקוק לשינוע ממקום למקום וכד'. על מנת לענות על הצרכים הנ"ל, חברות הביטוח מאפשרות לרכוש כיסוי ביטוחי למספר ימים בודדים.

רכישת ביטוח רכב למספר ימים מוגבל תהיה יקרה ביחס לביטוח השנתי על הרכב. לכן אם מדובר בצורך שעולה לעיתים תכופות, דווקא הרחבה שנתית של הפוליסה היא המהלך המשתלם יותר. עם זאת, כאשר הצורך הוא נקודתי, ביטוח רכב למספר ימים הוא אופציה שיכולה להיות כדאית ומשתלמת. בכל מקרה מומלץ לבחון היטב את הצרכים הספציפיים שלכם, ובהתאם לכך לקבל הצעות שיענו על כך במהירות, ביעילות ובאופן שמותאם לכם באופן אישי.

אנחנו ב-9 מבינים שגם הזמן שלכם שווה כסף, ולכן ממש לאחר שתמסרו מספר פרטים עליכם ועל הרכב שלכם בצורה דיגיטלית ופשוטה, תוכלו לצבור הנחות, ולקבל את המחיר הטוב ביותר שלנו כבר באתר, ללא המתנה לנציגים וללא מיקוחים מיותרים. כמו כן, באפליקציה שלנו תוכלו לקבל את כל המידע על הפוליסה שלכם, להוסיף נהג צעיר ל-1-4 ימים או נהג ותיק לשבוע, להפעיל את הביטוח במקרה של אירוע ביטוחי ולהתעדכן על סטטוס תביעה באופן שוטף. 

חשוב להכיר את ביטוח הרכב למספר ימים מוגבל כאופציה אפשרית, אך במקביל לבחון תמיד טרם הרכישה את הכדאיות הכלכלית

איך מחושב מחיר ביטוח רכב למספר ימים מוגבל?

בדומה לכל ביטוחי הרכב השנתיים, עלות של ביטוח רכב לזמן קצר תלויה במאפייני הנהג אשר נוסף באופן זמני לביטוח. מדובר בנהג צעיר וחדש? עלות הביטוח תהיה גבוהה יותר מאשר אם הנהג הוא אורח מחו"ל עם ניסיון על הכביש. נתונים נוספים הנלקחים בחשבון הם עבר ביטוחי, עבר תעבורתי, ייעודו הקבוע של הרכב (למשל – רכב משפחתי או רכב עבודה) וכדומה.

ביטוח רכב למספר ימים מוגבל – ביטוח 9


ביטוח רכב למספר ימים: מתי זה משתלם?

כפי שהזכרנו בתחילת הכתבה, עלותו הגבוהה יחסית של הביטוח הזמני, הופכת אותו לאטרקטיבי רק כאשר משתמשים בו פעמים בודדות במהלך השנה. מחיר הפוליסה השנתית אטרקטיבי יותר עקב התחרות הרבה בשוק, והעובדה שמדובר במוצר נפוץ יותר מלכתחילה. על כן חשוב להכיר את הכיסוי הזה כאופציה ביטוחית אפשרית, אך במקביל לבחון תמיד טרם הרכישה את הכדאיות הכלכלית.

נקודה חשובה נוספת בנוגע ליתרון שברכישת פוליסה ברמה השנתית, נוגעת לזמינות של הרכב לנהיגה במקרה של נהג צעיר למשל. סביר להניח שעצם העובדה שהוא יכול לעלות עם הרכב על הכביש בכל זמן נתון ולצבור שעות נהיגה, יקנה לו ביטחון וניסיון שישתלם לטווח הארוך.

הביטוח הכי נכון במחיר הכי טוב

קבלו הצעה On-Line ללא התחייבות:

כתבות נוספות בנושא ביטוח רכב

המדריך הסודי – איך לחסוך בביטוח הרכב?

הגיעה העת לחדש את הפוליסה ואתם רוצים לחסוך? או שזו הפעם הראשונה ואתם מקווים להקטין את עלויות הוצאת הרכב? קבלו את המדריך של מומחי 9

השוואת ביטוח רכב - טיפים שימושיי

מחפשים מחירון ביטוח רכב? במגזין 9 תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על מגוון סוגי הביטוחים לרכב.

קדימה צעד: האופציות לביטוח רכב לחיילים

רגילה, סופ"ש, הדממה – כל פעם שהחייל חוזר הביתה הוא רוצה קצת עצמאות וחופש. מהן האפשרויות לביטוח רכב לחיילים שלנו? המומחים של 9 מסבירים

מדוע רכב חשמלי מומלץ לכל ישראלי?

תוהים האם רכב חשמלי מומלץ ומתאים עבורכם? מגזין ביטוח הרכב של 9 במדריך מחשמל שיסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על רכב חשמלי ועל ההתאמות המיוחדות שביצענו עבור הביטוח שלו

מדוע חשוב להשיג ולשמור מסמך העדר תביעות?

מהו מסמך העדר תביעות, כיצד ניתן להשיג אותו ומדוע חשוב לשמור עליו? המומחים של 9 עונים.

מה שעבר עבר? הכל על ביטוח רכב ללא עבר ביטוחי

מדוע ההצעה שנקבל לביטוח המקיף תלויה בעבר הביטוחי שלנו, מהיכן משיגים את כל הניירת הרלוונטית ומה אמור לעשות מי שמבטח את רכבו לראשונה? כל התשובות כאן