על מה נדבר בכתבה?

הסיבות לרכישת ביטוח רכב לזמן קצר יכולות להיות רבות ומגוונות: הורים שמעוניינים ב-ביטוח רכב לחיילים עבור ילדיהם שיצאו לסופ"ש ורוצים לנהוג ברכב, עבור אורח מחו"ל ששוהה אצלנו בבית, עבור רכב שאינו בשימוש וזקוק לשינוע ממקום למקום וכד'. על מנת לענות על הצרכים הנ"ל, חברות הביטוח מאפשרות לרכוש כיסוי ביטוחי למספר ימים בודדים.

רכישת ביטוח רכב למספר ימים מוגבל תהיה יקרה ביחס לביטוח השנתי על הרכב. לכן אם מדובר בצורך שעולה לעיתים תכופות, דווקא הרחבה שנתית של הפוליסה היא המהלך המשתלם יותר. עם זאת, כאשר הצורך הוא נקודתי, ביטוח רכב למספר ימים הוא אופציה שיכולה להיות כדאית ומשתלמת. בכל מקרה מומלץ לבחון היטב את הצרכים הספציפיים שלכם, ובהתאם לכך לקבל הצעות שיענו על כך במהירות, ביעילות ובאופן שמותאם לכם באופן אישי.

אנחנו ב-9 מבינים שגם הזמן שלכם שווה כסף, ולכן ממש לאחר שתמסרו מספר פרטים עליכם ועל הרכב שלכם בצורה דיגיטלית ופשוטה, תוכלו לצבור הנחות, ולקבל את המחיר הטוב ביותר שלנו כבר באתר, ללא המתנה לנציגים וללא מיקוחים מיותרים. כמו כן, באפליקציה שלנו תוכלו לקבל את כל המידע על הפוליסה שלכם, להוסיף נהג צעיר ל-1-4 ימים או נהג ותיק לשבוע, להפעיל את הביטוח במקרה של אירוע ביטוחי ולהתעדכן על סטטוס תביעה באופן שוטף. 

חשוב להכיר את ביטוח הרכב למספר ימים מוגבל כאופציה אפשרית, אך במקביל לבחון תמיד טרם הרכישה את הכדאיות הכלכלית

איך מחושב מחיר ביטוח רכב למספר ימים מוגבל?

בדומה לכל ביטוחי הרכב השנתיים, עלות של ביטוח רכב לזמן קצר תלויה במאפייני הנהג אשר נוסף באופן זמני לביטוח. מדובר בנהג צעיר וחדש? עלות הביטוח תהיה גבוהה יותר מאשר אם הנהג הוא אורח מחו"ל עם ניסיון על הכביש. נתונים נוספים הנלקחים בחשבון הם עבר ביטוחי, עבר תעבורתי, ייעודו הקבוע של הרכב (למשל – רכב משפחתי או רכב עבודה) וכדומה.

ביטוח רכב למספר ימים מוגבל – ביטוח 9


ביטוח רכב למספר ימים: מתי זה משתלם?

כפי שהזכרנו בתחילת הכתבה, עלותו הגבוהה יחסית של הביטוח הזמני, הופכת אותו לאטרקטיבי רק כאשר משתמשים בו פעמים בודדות במהלך השנה. מחיר הפוליסה השנתית אטרקטיבי יותר עקב התחרות הרבה בשוק, והעובדה שמדובר במוצר נפוץ יותר מלכתחילה. על כן חשוב להכיר את הכיסוי הזה כאופציה ביטוחית אפשרית, אך במקביל לבחון תמיד טרם הרכישה את הכדאיות הכלכלית.

נקודה חשובה נוספת בנוגע ליתרון שברכישת פוליסה ברמה השנתית, נוגעת לזמינות של הרכב לנהיגה במקרה של נהג צעיר למשל. סביר להניח שעצם העובדה שהוא יכול לעלות עם הרכב על הכביש בכל זמן נתון ולצבור שעות נהיגה, יקנה לו ביטחון וניסיון שישתלם לטווח הארוך.

הביטוח הכי נכון במחיר הכי טוב

קבלו הצעה On-Line ללא התחייבות:

כתבות ביטוח רכב פופולאריות

ביטוח רכב לנהג צעיר קישור
ביטוח רכב לנהג צעיר

יש לכם רישיון נהיגה ואתם מתחת לגיל 24? אם כן, אתם נחשבים על פי החוק לנהגים צעירים. קראו מדוע ביטוח לנהג צעיר שונה מביטוח רכב רגיל וכיצד בוחרים ביטוח רכב משתלם.

להתמודד עם האובדן - מה זה טוטאל לוס?

מה זה טוטאל לוס? איך מחשבים אותו? מי בוחר את השמאי ומתי מדווחים לחברת הביטוח? מגזין ביטוח הרכב של 9 במדריך טוטאלי.

השוואת מחירי ביטוח לרכב קישור
מה כולל ביטוח מקיף לרכב?

ביטוח רכב פרטי הוא מוצר הביטוח הנמכר בישראל. איך רוכשים ביטוח רכב פרטי ומהו הפתרון המשתלם ביותר? כנסו לקרוא את כל המידע!

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
מה זה ביטוח מקיף ואיך בוחרים אחד?

כ-80 אחוז מהמבוטחים בביטוח רכב מחזיקים בביטוח מקיף. הדרך למציאת הביטוח שמתאים לכם, מתחילה בלהבין מה זה ביטוח מקיף, מהי ההשתתפות העצמית ואילו כיסויים כלולים בביטוח? מגזין הרכב של 9 מסביר.

מחשבון ביטוח רכב: על מה ולמה? קישור
כמה עולה ביטוח רכב?

חברות הביטוח מחשבות הרבה פרמטרים כדי לדעת מהי גובה הפרמיה שאתם אמורים לשלם. קבלו את ההסבר מה נכלל בתהליך החישוב, ומה ניתן לעשות כדי להוזיל את העלות.

אז מה זה בעצם ביטוח חובה, ולמה הוא חשוב?

יש לכם רישיון נהיגה? צוות המומחים של 9 מסביר מה זה ביטוח חובה, איזה כיסוי ביטוחי הוא מעניק ומדוע הוא כל כך חשוב?