על מה נדבר בכתבה?

דמיינו שבמקום מנוי שנתי לחדר הכושר הייתם משלמים רק על הפעמים שבהם הצלחתם לגרד את עצמכם מהספה כדי ללכת להתאמן, או תשלום ארנונה שמנכה מהחישוב את כל הזמן שבו כלל לא הייתם בבית. נשמע לכם מופרך? אז תופתעו לשמוע שדווקא בתחום הביטוח שנתפס כשמרני יחסית, יש כיסוי שמתווסף לביטוח קיים ומאפשר לכם לשלם על כיסוי ביטוחי רק בימים שאתם באמת משתמשים ברכב. כן, מה ששמעתם. אנחנו בעצם מדברים על ביטוח רכב זמני אונליין.

למי מתאים ביטוח רכב זמני אונליין?

האמת שאפשר למצוא אותו בכמה שמות. לפעמים הוא נקרא 'ביטוח רכב יומי', לעיתים 'ביטוח רכב לתקופה קצרה', אבל העיקרון נשאר תמיד אותו הדבר: האפשרות לרכוש ביטוח רכב זמני לתקופה מוגדרת של מספר ימים עד שבוע, מבלי להתחייב לביטוח השנתי המלא. נכון, חברות הביטוח משקיעות מאמצים בהתאמת הפרמיות למציאות חיינו ובמציאת חידושים שיתאימו ללקוחות הפוטנציאליים והקיימים.

משפחות רבות בישראל מחזיקות רכב שבו משתמשים ההורים באופן קבוע, אבל אותו רכב משמש גם את הילדים, במיוחד אם הם חיילים שזקוקים לו בעיקר בסופי שבוע. עד עתה נאלצו המשפחות האלו להוסיף לביטוח הרכב שלהם גם כיסוי לנהג צעיר ולספוג התייקרות לא מבוטלת של הביטוח, וכל זאת למרות שהוא משתמש ברכב לימים בודדים בלבד בכל חודש. אז זהו, שעם האפשרות לביטוח רכב לתקופה קצרה (ביטוח חובה + ביטוח מקיף), ניתן בצורה מהירה ופשוטה לרכוש את הכיסוי הביטוחי הנדרש רק כשהוא באמת רלוונטי לתקופת ימים קצובה.

כיסוי ביטוח רכב זמני אונליין - ביטוח 9

הפתרון הזה רלוונטי לא רק למקרים של ביטוח לנהג הצעיר במשפחה. ביטוח רכב זמני סוגר את הפינה גם במקרה שרכשתם ביטוח רק לנהגים נקובים בשם או לפי מגבלת גיל ותרצו לאפשר לאורח שמגיע מחו"ל לכמה ימים וצריך להשתמש ברכב, במקרה שבעל עסק חייב להשתמש בעובד שלו כדי לתפעל רכב באופן זמני, או סתם כשצריך להעביר רכב לא מבוטח מנקודה א' לנקודה ב', מבלי לעבור על החוק.

חברות הביטוח משקיעות מאמצים בהתאמת הפרמיות למציאות חיינו ובמציאת חידושים שיתאימו ללקוחות הפוטנציאליים והקיימים

כל עוד לא הייתה אלטרנטיבה לביטוח רכב לזמן קצר, היינו גם משלמים יותר על הביטוח וגם נשארים עם תחושה של 'כסף ללא תמורה'. לכן קל להבין למה מדובר בכלי ביטוחי שהופך יותר ויותר פופולרי בקרב ישראלים רבים. זה אולי המקום להבהיר שגם בכלי הזה חשוב להשתמש בתבונה. כדאי למשל לנסות ולתכנן מראש את מספר הפעמים שנצטרך להשתמש ברכב בשנה הקרובה מאחר שבחישוב פר יום, הביטוח הזמני יהיה יקר יותר מביטוח שנתי רגיל. לכן אם נפעיל את הביטוח הזמני בתדירות גבוהה מדי, אולי נגלה שכבר היה זול להתחייב מראש לשנה שלמה.

אגב, למרות שחברות הביטוח מציעות היום לרכוש את הפוליסה הזמנית בצורה מאוד פשוטה ומהירה, צריך לומר שגם כאן מחירה הסופי עשוי להשתנות בין מבוטח למבוטח. הסיבה לכך היא שממש כמו בביטוח סטנדרטי, גם כאן כדי לקבל הצעת מחיר משוקללים פנימה פרמטרים כמו גיל הנהג, וותק הנהיגה שלו, תביעות קודמות כנגד חברת הביטוח (אם היו כאלה), ושאר משתנים חשובים.

מהם היתרונות של ביטוח רכב זמני באינטרנט?

ככלי ביטוחי אשר פונה בחלקו הגדול לאוכלוסייה צעירה ומעודכנת, חברות הביטוח הישירות מבינות כמה חשוב את הקהל הצעיר אותה לתהליך החדשני המשמעותי שהן עוברות בשנים האחרונות. זאת בדיוק הסיבה שהביטוח הזמני מוצע גם דרך הפלטפורמות הדיגיטליות השונות. בכך הן מאפשרות לרכוש מוצר הכרחי על המקום, בפרק זמן קצר ככל האפשר, ומכל מקום בו המבוטח נמצא.

הביטוח הכי נכון במחיר הכי טוב

קבלו הצעה On-Line ללא התחייבות:

כתבות ביטוח רכב פופולאריות

ביטוח רכב לנהג צעיר קישור
ביטוח רכב לנהג צעיר

יש לכם רישיון נהיגה ואתם מתחת לגיל 24? אם כן, אתם נחשבים על פי החוק לנהגים צעירים. קראו מדוע ביטוח לנהג צעיר שונה מביטוח רכב רגיל וכיצד בוחרים ביטוח רכב משתלם.

להתמודד עם האובדן - מה זה טוטאל לוס?

מה זה טוטאל לוס? איך מחשבים אותו? מי בוחר את השמאי ומתי מדווחים לחברת הביטוח? מגזין ביטוח הרכב של 9 במדריך טוטאלי.

השוואת מחירי ביטוח לרכב קישור
מה כולל ביטוח מקיף לרכב?

ביטוח רכב פרטי הוא מוצר הביטוח הנמכר בישראל. איך רוכשים ביטוח רכב פרטי ומהו הפתרון המשתלם ביותר? כנסו לקרוא את כל המידע!

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
מה זה ביטוח מקיף ואיך בוחרים אחד?

כ-80 אחוז מהמבוטחים בביטוח רכב מחזיקים בביטוח מקיף. הדרך למציאת הביטוח שמתאים לכם, מתחילה בלהבין מה זה ביטוח מקיף, מהי ההשתתפות העצמית ואילו כיסויים כלולים בביטוח? מגזין הרכב של 9 מסביר.

מחשבון ביטוח רכב: על מה ולמה? קישור
כמה עולה ביטוח רכב?

חברות הביטוח מחשבות הרבה פרמטרים כדי לדעת מהי גובה הפרמיה שאתם אמורים לשלם. קבלו את ההסבר מה נכלל בתהליך החישוב, ומה ניתן לעשות כדי להוזיל את העלות.

אז מה זה בעצם ביטוח חובה, ולמה הוא חשוב?

יש לכם רישיון נהיגה? צוות המומחים של 9 מסביר מה זה ביטוח חובה, איזה כיסוי ביטוחי הוא מעניק ומדוע הוא כל כך חשוב?