מרבית הציבור יודע שסל הבריאות הבסיסי הניתן במסגרת קופות החולים אינו נותן מענה המאפשר כיסוי מלא לכל צרכי הלקוח. הביטוחים המשלימים של קופות החולים כוללים מגוון כיסויים אך קיימות תקרות, סכומי ביטוח מוגבלים והשתתפויות עצמיות. כמו כן, ביטוח הבריאות הינו מוצר הכולל סעיפים רבים שרוב הציבור בוחן אותם כשעולה הצורך הממשי בקבלת טיפול ולא באופן מושכל ומראש.

ביטוח בריאות המתאים ביותר עבורכם

רגע לפני רכישת פוליסת בריאות אנחנו ממליצים לכם על מספר כלים שיוכלו לסייע בעת בחירת ביטוח בריאות המתאים ביותר עבורכם:

1. בבדיקת הכיסוי לתרופות יש לבדוק את גובה הכיסוי המוצע, וודאו כי התרופות מאושרות ע"י ה- FDA (מנהל התרופות האמריקאי). יתר על כן, חשוב שיינתן כיסוי לתרופות שנמצאות בסל הבריאות אך ניתנות בהתוויה למחלה אחרת.

2. מומלץ לבדוק בכיסוי לניתוחים בארץ ובעולם את האפשרות לבחירת מנתח, מרדים, בית-חולים, אחות פרטית, התייעצות לפני ניתוח, שתלים, בדיקה פתולוגית, פיזיותרפיה.

3. תוודאו את גובה ותנאי הכיסוי להשתלות איברים. 

4. בדקו מהם התנאים לקבלת כיסוי לטיפולים מיוחדים בחו"ל.

5. בדקו מהו משך תקופת האכשרה (פרק הזמן מתחילת הביטוח שאם מקרה הביטוח אירע במהלכו פטורה החברה מלשלם את תגמולי הביטוח). ברוב חברות הביטוח תקופת האכשרה עומדת על 90 ימים ברוב סעיפי הביטוח.

6. וודאו שהפוליסה מכסה תאונות דרכים ועבודה.

כתבי שירות / נספחים

כיסויים נוספים נמכרים כנספחים על מנת לממן שירותים משלימים שאינם ניתנים או ניתנים באופן חלקי במסגרת סל השירותים הבסיסי כדוגמת: רפואה אלטרנטיבית, טיפולי עזרה ראשונה בשיניים, בדיקות הדמיה שונות, בדיקות סקר, בדיקות לגילוי סרטן, חוות-דעת שנייה בחו"ל, בדיקות לרפואה מונעת, בדיקות להריון והחלמה לאחר לידה. 
בחירת חברת ביטוח: רוב חברות הביטוח מוכרות ביטוחי בריאות פרטיים. ההבדל המהותי בין החברות הינו ברמת הכיסוי הביטוחי, ההתאמה האישית, השירות הבסיסי ובעלות הביטוח.

עלות הביטוח

רצוי לבדוק הצעות מחיר של מספר חברות ביטוח על ידי קבלת מספר הצעות שונות. ערכו השוואה בין המחירים. יש לבדוק את הפרמיה בעת הכניסה לביטוח ואת השתנות הפרמיות לאורך השנים. באתר של אגף שוק ההון במשרד האוצר תוכלו למצוא טבלה המשווה בין כל מוצרי חברות הביטוח במגוון פרמטרים.

ביטוח בריאות הכי משתלם בביטוח 9.000.000

השאירו פרטים ונחזור אליכם: