חובבי אדרנלין? יוצאים לטיול תרמילאים? ביטוח נסיעות לחו"ל המותאם לפעילות אקסטרים הוא בדיוק הביטוח שאתם צריכים - ביטוח נסיעות אשר אינו כולל רק את המעטפת הביטוחית ה"רגילה" אלא גם הרחבות עבור פעילויות ספורט אתגרי.

הטיול בחו"ל הוא זמן להשתחרר ואכן, לא מעט אנשים אוהבים לאתגר את עצמם ולהתנסות בכל מיני חוויות בפעם הראשונה כאשר הם מבלים מעבר לים ובין היתר מדובר גם בפעילויות אקסטרים למיניהם. עובדה זו מובנת ומבורכת כל עוד היא נעשית באחריות שהרי פעילויות אלו כרוכות בסיכונים מוגברים שצריך לתת עליהם את הדעת גם מבחינה ביטוחית.

כאן המקום להזהיר מעודף ביטחון עצמי ומתפיסת ה"לי זה לא יקרה" מסוכנת. דוגמא קלאסית שמוכיחה עד כמה אף אחד אינו חסין היא זו של פול ווקר, כוכב סרטי "מהיר ועצבני" המצליחה, שנהרג בדצמבר 2013 כתוצאה מתאונת דרכים קטלנית במהירות של מעל ל-160 קמ"ש עם מכונית פורשה בה נהג חברו רוג'ר רודאס, נהג מרוצים במקצועו – ככה זה כשעוסקים בפעילות אקסטרים מרובת סיכונים.


אם כן ביטוח נסיעות לחו"ל הוא עניין שבהכרח עבור כל נוסע לחו"ל על מנת להגן עליו מכל צרה שלא תהיה כשהוא מצוי מחוץ לגבולות הארץ, כל שכן אם בכוונתו לעסוק בפעילות אתגרית כלשהיא. קביעה זאת מוכחת היטב גם בשטח: בשנת 2013 כ-4.8 מיליון ישראלים ארזו מזוודה, החתימו דרכון ויצאו מגבולות ישראל ועל פי נתוני המפקח על הביטוח, כ-85% עשו זאת כשהם מצוידים גם בפוליסת ביטוח נסיעות.

מהו ספורט אתגרי?

פעילות ספורטיבית רגילה היא פעילות גופנית שבה אנו מאמנים או משפרים מיומנויות, לעיתים בשילוב מרכיב תחרותי כזה או אחר. ספורט אתגרי היא פעילות ספורטיבית המשלב גם סיכון מיוחד להגברת האדרנלין ויכלול בדרך כלל אחד או יותר מהמרכיבים הבאים: מהירות, גובה וסכנה.


צניחה חופשית, קפיצת בנג'י, צלילה, נסיעת שטח, סקי מים, טיפוס הרים בעזרת חבלים, סנפלינג ורפטינג הן רק חלק מן הפעילויות המוגדרות על ידי חברת הביטוח כספורט אתגרי ויכוסו על ידי חברת הביטוח כאשר קיים בפוליסה של המבוטח כיסוי מתאים והן נעשות לשם הנאה בלבד.

האופציות להתאמת הביטוח לפעילות האקסטרים

על מנת שביטוח הנסיעות שלנו יכלול כיסוי מפני סיכונים מוגברים הנובעים מביצוע פעילות אתגרית כזו או אחרת עומדות בפנינו קיימות שתי אפשרויות:

1. רכישת פוליסה סטנדרטית של ביטוח נסיעות לחו"ל בתוספת הרחב ספורט אתגרי – הרחב ספורט אתגרי מכסה מקרה של תאונה או נזק הנגרמים כתוצאה מפעילות אתגרית. אופציה זו מתאימה לכל מי שמתכוון לשלב פעילות אתגרית באופן נקודתי בטיול שלו שכן ניתן להוסיף הרחב זה לכל תקופת השהות בחו"ל או רק לחלק ממנה, ובכך להוזיל משמעותית את עלות הביטוח.

2. רכישת פוליסת ביטוח נסיעות תרמילאים – פוליסה הכוללת כיסויים רחבים יותר מן הפוליסה הסטנדרטית ומותאמת לטיולים ארוכים ואתגריים בחו"ל (עד 720 יום). מעבר לכיסויים הסטנדרטיים, ביטוח זה כולל בתוכו גם כיסוי ספורט אתגרי, כיסוי איתור וחילוץ וגם כיסוי הוצאות משפטיות.

הערוץ הדיגיטלי אידיאלי לביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מוצר ביטוח פשוט המצריך זמינות מקסימלית מהגורם המבטח הנובעת מחוסר האונים אליו עלול להיקלע המבוטח בארץ זרה והפרשי השעות בין ישראל למקומות שונים בעולם. רכישת הביטוח בערוץ הדיגיטלי נחשבת לאידיאלית על מנת לתת מענה בזמינות מרבית מכל מקום ובכל שעה. חברות הביטוח הישירות מוכרות בכך שהן מעמידות לרשות לקוחותיהן אתר האינטרנט נגיש ומתקדם אשר באמצעות האזור האישי שבו יכול המבוטח לנהל את הפוליסה ביתר קלות, החל מהתעדכנות אודות פרטי הפוליסה והכיסויים שבה ואף הרחבתה במידת הצורך, דרך קבלת שירות בצ'אט שירותי און-ליין או במייל האישי וכלה במוקד תביעות הפעיל 24 שעות ביממה.

לסיכום, פעילויות אתגריות יכולות לשדרג פלאים את הטיול שלכם מעבר לים בתנאי שהן מתבצעות בשיקול דעת ובאחריות. רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל מותאם המכסה פעילויות אלה היא צעד ראשון וחיוני בדרך לשם. תעשו חיים ואל תשכחו לתעד!


 

30% הנחה ללקוחות 9.000.000

לבחירת החבילה המתאימה לכם: