על מה נדבר בכתבה:

הטיול בחו"ל הוא זמן להשתחרר ואכן, לא מעט אנשים אוהבים לאתגר את עצמם ולהתנסות בכל מיני חוויות בפעם הראשונה כאשר הם מבלים מעבר לים ובין היתר מדובר גם בפעילויות אקסטרים למיניהם. עובדה זו מובנת ומבורכת כל עוד היא נעשית באחריות שהרי פעילויות אלו כרוכות בסיכונים מוגברים שצריך לתת עליהם את הדעת גם מבחינה ביטוחית.


אם כן, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא עניין שבהכרח עבור כל נוסע לחו"ל על מנת להגן עליו מכל צרה שלא תהיה כשהוא מצוי מחוץ לגבולות הארץ, במיוחד אם בכוונתו לעסוק בפעילות אתגרית כלשהיא.

ספורט אתגרי הוא פעילות ספורטיבית המשלבת סיכון להגברת האדרנלין וכוללת בדרך כלל אחד או יותר מהמרכיבים הבאים: מהירות, גובה וסכנה.

מהו ספורט אתגרי?

פעילות ספורטיבית רגילה היא פעילות גופנית שבה אנו מאמנים או משפרים מיומנויות, לעיתים בשילוב מרכיב תחרותי כזה או אחר. ספורט אתגרי היא פעילות ספורטיבית המשלב גם סיכון מיוחד להגברת האדרנלין ויכלול בדרך כלל אחד או יותר מהמרכיבים הבאים: מהירות, גובה וסכנה.


צניחה חופשית, קפיצת בנג'י, צלילה, נסיעת שטח, סקי מים, טיפוס הרים בעזרת חבלים, סנפלינג ורפטינג הן רק חלק מן הפעילויות המוגדרות על ידי חברת הביטוח כספורט אתגרי, ויכוסו על ידי חברת הביטוח כאשר קיים בפוליסה של המבוטח כיסוי מתאים והן נעשות לשם הנאה בלבד.

האופציות להתאמת הביטוח לפעילות האקסטרים

על מנת שביטוח הנסיעות שלנו יכלול כיסוי מפני סיכונים מוגברים הנובעים מביצוע פעילות אתגרית כזו או אחרת עומדות בפנינו קיימות שתי אפשרויות:

1. רכישת פוליסה סטנדרטית של ביטוח נסיעות לחו"ל בתוספת הרחב ספורט אתגרי – הרחב ספורט אתגרי מכסה מקרה של תאונה או נזק הנגרמים כתוצאה מפעילות אתגרית. אופציה זו מתאימה לכל מי שמתכוון לשלב פעילות אתגרית באופן נקודתי בטיול שלו שכן ניתן להוסיף הרחב זה לכל תקופת השהות בחו"ל או רק לחלק ממנה, ובכך להוזיל משמעותית את עלות הביטוח.

2. רכישת פוליסת ביטוח נסיעות תרמילאים – פוליסה הכוללת כיסויים רחבים יותר מן הפוליסה הסטנדרטית ומותאמת לטיולים ארוכים ואתגריים בחו"ל (עד 720 יום). מעבר לכיסויים הסטנדרטיים, ביטוח זה כולל בתוכו גם כיסוי ספורט אתגרי, כיסוי איתור וחילוץ וגם כיסוי הוצאות משפטיות.

הערוץ הדיגיטלי אידיאלי לביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מוצר ביטוח פשוט המצריך זמינות מקסימלית מהגורם המבטח הנובעת מחוסר האונים אליו עלול להיקלע המבוטח בארץ זרה והפרשי השעות בין ישראל למקומות שונים בעולם. רכישת הביטוח בערוץ הדיגיטלי נחשבת לאידיאלית על מנת לתת מענה בזמינות מרבית מכל מקום ובכל שעה. חברות הביטוח הישירות מוכרות בכך שהן מעמידות לרשות לקוחותיהן אתר האינטרנט נגיש ומתקדם אשר באמצעות האזור האישי שבו יכול המבוטח לנהל את הפוליסה ביתר קלות, החל מהתעדכנות אודות פרטי הפוליסה והכיסויים שבה ואף הרחבתה במידת הצורך, דרך קבלת שירות בצ'אט שירותי און-ליין או במייל האישי וכלה במוקד תביעות הפעיל 24 שעות ביממה.
 

עד 15% הנחה בביטוח נסיעות לחו"ל

כל מה שאתם צריכים לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל

רצים לדירה: מהו ביטוח דירה למשכנתא? קישור
איזה ביטוח נסיעות לחו"ל עדיף

מעוניינים לדעת כיצד לחסוך בביטוח נסיעות לחו"ל או להכיר את סוגי הביטוח השונים? כל התשובות בכתבה.

ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים קישור
ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים

חובבי אדרנלין? יוצאים לטיול תרמילאים? ביטוח נסיעות לחו"ל המותאם לפעילות אקסטרים הוא בדיוק הביטוח שאתם צריכים. 

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
ביטוח נסיעות לחו"ל דרך האינטרנט

כל המידע הנחוץ לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל דרך האינטרנט. קראו עכשיו כיצד ותתחילו לחסוך!

ביטוח נסיעות לחו"ל עם ילדים

יוצאים לחופשה משפחתית עם הילדים? כאן תוכלו לקרוא את כל מה שצריך לדעת על ביטוח למשפחה בנסיעות לחו"ל!