על מה נדבר בכתבה?

אחת החוויות המשפחתיות היפות והמשמעותיות ביותר היא נסיעה משותפת לטיול, כל שכן אם מדובר בטיול בחו"ל. השהות הממושכת ביחד עם הילדים, ביעד חדש ולא מוכר, הופכת בקלות לאירוע בלתי נשכח.

כל חופשה משפחתית עם הילדים, במיוחד אם היא מתקיימת בחו"ל, דורשת מההורים להתמודד עם אתגרים לא פשוטים. האחריות הרבה כוללת לא רק תכנון לוח זמנים פרטני ואטרקטיבי לקטנטנים, אלא גם נסיעה בטוחה עם ההגנות המתאימות והכוונה לרכישת ביטוח נסיעות לכלל המשפחה בהתאם להרכב המשתתפים ואופי החופשה.

ביטוח נסיעות לחו"ל נחשב לאחד ממוצרי הביטוח הנפוצים ביותר, הוא מקנה לנוסע רשת ביטחון שכן הוא מעניק כיסוי בשעת הצורך הן מבחינה רפואית והן מבחינת המזוודות עמן אנו עולים למטוס.

בחו"ל עלויות של טיפולים פשוטים כמו ביקור אצל רופא או רכישת תרופות עלולות להיות גבוהות, לכן חשוב לדאוג לכיסוי מקיף ככל הניתן

טיפולים רפואיים בחו"ל – עסק יקר

בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, חשוב שההורים ידאגו לכיסוי מקיף ככל הניתן שכן כל ישראלי שהזדקק לטיפול רפואי בחו"ל יודע היטב שכאשר רשת הביטחון הבריאותית הישראלית איננה פרושה תחת רגליו, עלויות הטיפול עלולות להרקיע שחקים. בחופשה משפחתית, הדברים הללו חשובים עוד יותר. ילדים קטנים ידועים בשובבותם והם נוטים להיפצע כאשר הם מטיילים ונהנים בפעילויות שונות. למעשה, אפילו עלויות של טיפולים פשוטים כגון ביקור אצל רופא או רכישת תרופות "רגילות" יכולות להיות גבוהות. קל וחומר כאשר מדובר בנושאים מורכבים יותר כגון ניתוחים, איתור וחילוץ וכו'.

פוליסה סטנדרטית של ביטוח נסיעות לחו"ל מספקת מענה מבחינת ימי אשפוז, רכישת תרופות, הסעות, הטסות רפואיות, איתור וחילוץ, המשך טיפול בארץ עם החזרה לישראל, ניתוחים דחופים ועוד. שריון הגנה מראש תגמד את עוגמת הנפש בקרות מקרה ביטוחי בעצם הידיעה שיש מי שיישא בעלויות הרפואיות הגבוהות. בנוסף, חשוב להתאים את ביטוח נסיעות לחו"ל לילדים יכול לכלול גם כיסויים נוספים כמו ביטוח מותאם לפעילויות ספורט חורף, כיסוי מחשב נייד ועוד.

ביטוח נסיעות בערוץ הדיגיטלי – זול וזמין

חברות הביטוח הישירות משווקת ביטוח נסיעות לחו"ל ברשת האינטרנט וקל מאוד כיום למצוא את כל המידע הדרוש לכם ובכך להתאים עבורכם ועבור משפחתכם את הפוליסה הטובה ביותר ובעלות האטרקטיבית ביותר עבורכם.


בערוץ הדיגיטלי המידע מנוסח בפשטות וזמין באופן תמידי מכל מקום בעולם, זהו בסך הכל מוצר ביטוחי פשוט באופן יחסי ולכן בכך תחסכו זמן יקר ופרוצדורות מייגעות ומתישות הנהוגות באלטרנטיבות הביטוחיות המסורתיות. התקשורת מרובת הערוצים (אתר האינטרנט, צ'אט, מייל אישי, הסמארטפון או מוקד טלפוני) מאפשרת קבלת מענה מהיר לכל שאלה בכל שעה.


בנוסף, החברות הישירות מאפשרות למבוטחיהן לנהל את הפוליסה און-ליין בכל זמן נתון באמצעות האזור האישי באתר כולל גם אפשרות הרחבת הפוליסה בזמן החופשה. לשעת חירום הן מפעילות מוקד טיפול בתביעות הפעיל 24 שעות ביממה והתעדכנות און-ליין על מצב התביעה באופן שוטף.

עד 15% הנחה בביטוח נסיעות לחו"ל

כל מה שאתם צריכים לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל

רצים לדירה: מהו ביטוח דירה למשכנתא? קישור
איזה ביטוח נסיעות לחו"ל עדיף

מעוניינים לדעת כיצד לחסוך בביטוח נסיעות לחו"ל או להכיר את סוגי הביטוח השונים? כל התשובות בכתבה.

ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים קישור
ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים

חובבי אדרנלין? יוצאים לטיול תרמילאים? ביטוח נסיעות לחו"ל המותאם לפעילות אקסטרים הוא בדיוק הביטוח שאתם צריכים. 

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
ביטוח נסיעות לחו"ל דרך האינטרנט

כל המידע הנחוץ לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל דרך האינטרנט. קראו עכשיו כיצד ותתחילו לחסוך!

ביטוח נסיעות לחו"ל עם ילדים

יוצאים לחופשה משפחתית עם הילדים? כאן תוכלו לקרוא את כל מה שצריך לדעת על ביטוח למשפחה בנסיעות לחו"ל!