מיליוני ישראלים מחתימים דרכון ויוצאים לחו"ל מדי שנה. בשנת 2013 עמד מספר הישראלים שעברו בנתב"ג על כ-4.8 מיליון איש, על פי נתוני המפקח על הביטוח 85% מתוכם דאגו מבעוד מועד לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל.

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא פוליסת ביטוח אשר מעניקה לנוסע מעטפת ביטוחית מחוץ לגבולות ישראל. במסגרת פוליסה זו, המבוטח נהנה מכיסוי במגוון תחומים כגון בריאות, כבודה וכו', עובדה המעניקה לו ראש שקט גם מחוץ לגבולות ישראל, שלא לדבר על החיסכון הכלכלי ומרווח הנשימה החיוני בכל מקרה של הפעלת הביטוח.

הפוליסות הסטנדרטיות מתחלקות לשני עולמות עיקריים: פוליסות לנוסע ולמשפחה המתאימות לנסיעות עסקיות או טיולים משפחתיים מעבר לים, או פוליסות תרמילאים המיועדים לאנשים שיוצאים לטיול ארוך טווח בחוץ לארץ. בנוסף לפוליסה הסטנדרטית של ביטוח נסיעות לחו"ל, חברות הביטוח מציעות ללקוחותיהן גם מגוון כיסויים והרחבות שונות שהמבוטח יכול להתאים לעצמו בהתאם לאופי הנסיעה, כמו לדוג' הרחב מחשב נייד, הרחב ספורט חורף או ספורט אתגרי, הרחב מיוחד המותאם למבוטחים בעלי מצב רפואי מסוים וכו'.


בזכות חברות הביטוח הישירות תחום הביטוח, שנתפס בעיני רבים כשמרני מדי, עבר בשנים האחרונות מהפכה ווירטואלית וכיום יותר ויותר אנשים מבינים את היתרון הגדול ברכישת ביטוח בהליך פשוט ויעיל באמצעות האינטרנט באמצעות חברות הביטוח הישירות וללא כל מתווכים בדרך. הדברים אמורים גם כשמדובר בביטוח נסיעות לחו"ל.

יתרונות רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל בערוץ הדיגיטלי

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל דרך האינטרנט מספקת למבוטח ובני משפחתו שורה של יתרונות אשר באים לידי ביטוי לא רק בסוגיית העלות אלא גם בהיבטים נוספים דוגמת זמינות, יעילות, התנהלות לאחר רכישת הפוליסה וכו'. הרי לכם היתרונות העיקריים בכל הנוגע לרכישת ביטוח נסיעות באינטרנט:

מוצר ביטוחי פשוט

ביטוח נסיעות הוא אינו במוצר ביטוחי מורכב (בניגוד למשל לביטוח חיים). גם צרכנים אשר אינם בעלי ידע מוקדם בנושא יכולים בקלות לאתר ביטוח נסיעות לחו"ל התפור למידותיהם. חברות ביטוח הישירות המשווקות ביטוח נסיעות לחו"ל און-ליין מספקות מידע רב בנושא באתרי האינטרנט שלהן, ונציגיהן זמינים לכל שאלה שתהיה לכם. כך שתוכלו לרכוש פוליסה המותאמת אישית לצרכים שלכם ביתר קלות.

חיסכון בעלויות הביטוח

חברות הביטוח הישירות המציעות ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט חוסכות בעשותן כך משאבים רבים כמו סוכנים מתווכים או נציגי שירות פרונטאליים, יעילות זו מתורגמת לכדי מחירים אטרקטיביים חסרי תחרות ובכך כל הצדדים מרוויחים ועל הדרך גם חוסכים זמן יקר.

זמינות מקסימלית

בהמשך לנושא הזמן מהפסקה הקודמת: רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט יכולה להתבצע בכל זמן ומכל מקום, שכן הרכישה איננה תלויה במפגש עם סוכן ביטוח ו/או נציגי שירות. ברשותכם מגוון דרכים ליצירת קשר החל מצ'אט ווירטואלי בלחיצת כפתור באתר החברה, דרך כתובת מייל להשארת הודעה ועד מענה טלפון בשעות פעילות מורחבות. מכל מקום בעולם ובכל שעה שתרצו.

ניהול הפוליסה און-ליין לאחר רכישה

לאחר רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט, הלקוח יכול לנהל את הפוליסה באזור האישי שנפתח לו באתר החברה. באפשרותו להתחבר מכל מקום בעולם על מנת לברר פרטים רלוונטיים במקרה הצורך ולהפעלת הביטוח - כל הפרטים זמינים עבורו על מנת לעשות כן ללא כל תלות ביצירת קשר עם סוכן ביטוח בארץ אשר ניתן להשגה רק בשעות היום לפי השעון המקומי.


אם כן, ביטוח נסיעות לחו"ל הינו מחויב המציאות עבור כל אדם היוצא מגבולות הארץ. בבואכם לרכוש פוליסה מותאמת לצרכי הנסיעה שלכם, כדאי ורצוי לנצל את הכוח הגדול הטמון ברשת לצורך רכישת פוליסת ביטוח במחיר אטרקטיבי ובזמינות מקסימלית. נסיעה טובה!

30% הנחה ללקוחות 9.000.000

לבחירת החבילה המתאימה לכם: