על מה נדבר בכתבה?

ביטוח נסיעות לחו"ל מעניק לנו מעטפת ביטוחית כאשר אנחנו שוהים מחוץ לגבולות מדינת ישראל. במסגרת ההגנות שלו, הביטוח מקנה כיסוי למבוטח במגוון תחומים כגון בריאות, כבודה וכד'. כך אפשר לטייל בראש שקט, ובנוסף ליהנות מחיסכון כלכלי בכל מקרה של אירוע ביטוחי.

בנוסף לביטוח נסיעות לחו"ל, כדאי לבדוק אצל החברה המבטחת גם על כיסויים והרחבות שונות שהמבוטח יכול להתאים לעצמו בהתאם לאופי הנסיעה. דוגמאות לכיסויים נוספים הם - הרחב ספורט חורף או ספורט אתגרי, הרחב המותאם למבוטחים בעלי מצב רפואי הדורש התייחסות מיוחדת ועוד.

היום יותר ויותר צרכנים פונים לרשת כדי לבצע סקרי שוק ולרכוש מוצרים גם בעולמות הביטוח

מהפיכה ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל דרך האינטרנט

חברות הביטוח הישירות מובילות בשנים האחרונות מהפכה דיגיטלית בתחום הביטוח שבמשך שנים נתפס כשמרני. היום יותר ויותר צרכנים פונים לרשת כדי לבצע סקרי שוק ולרכוש מוצרים גם בעולמות הביטוח. אחד היתרונות הגדולים של חברות הביטוח הישירות הוא הליך פשוט, שקוף ומהיר. ביטוח 9 מציעה בנוסף את המחיר הטוב ביותר שלה כבר בהצעה הראשונית, ללא מתווכים וללא מיקוחים, גם כשמדובר בביטוח נסיעות לחו"ל.

יתרונות רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל בערוץ הדיגיטלי

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט מספק למבוטח ובני משפחתו שורה של יתרונות אשר באים לידי ביטוי לא רק בסוגיית העלות, אלא גם בהיבטים נוספים דוגמת זמינות, יעילות, התנהלות לאחר רכישת הביטוח וכד'.

היתרונות העיקריים בכל הנוגע לרכישת ביטוח נסיעות באינטרנט הם:

מוצר ביטוחי פשוט

ביטוח נסיעות אינו מוצר ביטוחי מורכב (בניגוד למשל לביטוח חיים). בהתאם לכך, גם צרכנים שאינם מומחי ביטוח יכולים בקלות לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל התפור למידותיהם. חברות הביטוח הישירות המשווקות ביטוח נסיעות לחו"ל דיגיטלי, מספקות מידע רב בנושא באתרי האינטרנט שלהן, ונציגיהן זמינים לכל שאלה שתהיה לכם. כך שתוכלו לרכוש פוליסה המותאמת אישית לצרכים שלכם ביתר קלות.

חיסכון בעלויות הביטוח

חברות הביטוח הישירות יכולות להציע ביטוח נסיעות לחו"ל במחיר אטרקטיבי מאחר והן חוסכות משאבים רבים כמו סוכני ביטוח שצריכים לקבל דמי תיווך נוספים. יעילות זו מתורגמת לכדי מחירים אטרקטיביים חסרי תחרות. כך כל הצדדים מרוויחים ועל הדרך גם חוסכים זמן יקר.
 

ביטוח נסיעות לחו"ל דרך האינטרנט – ביטוח 9

זמינות מקסימלית

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל דרך האינטרנט יכולה להתבצע בכל זמן ומכל מקום, שכן הרכישה איננה תלויה במפגש עם סוכן ביטוח או המתנה לנציגי שירות. בביטוח 9 הזמינות לא פחות חשובה גם כשאתם נמצאים בחו"ל עם מוקד חירות 24/7 לייעוץ והכוונה ברגע האמת, מכל מקום בעולם ובכל שעה שתרצו, או צ'אט עם נציג באתר בשעות הפעילות.


ניהול ביטוח נסיעות אונליין לאחר רכישה

אצלנו בביטוח 9 תוכלו לנהל את ביטוח הנסיעות שלכם באזור האישי באתר או דרך האפליקציה. באפשרותכם להתחבר מכל מקום בעולם, על מנת לברר פרטים רלוונטיים במקרה הצורך ולהפעלת הביטוח, ללא כל תלות ביצירת קשר עם סוכן או נציג בארץ שניתן להשגה רק בשעות הפעילות המקומיות.

עד 15% הנחה בביטוח נסיעות לחו"ל

כל מה שאתם צריכים לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל

רצים לדירה: מהו ביטוח דירה למשכנתא? קישור
איזה ביטוח נסיעות לחו"ל עדיף

מעוניינים לדעת כיצד לחסוך בביטוח נסיעות לחו"ל או להכיר את סוגי הביטוח השונים? כל התשובות בכתבה.

ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים קישור
ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים

חובבי אדרנלין? יוצאים לטיול תרמילאים? ביטוח נסיעות לחו"ל המותאם לפעילות אקסטרים הוא בדיוק הביטוח שאתם צריכים. 

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
ביטוח נסיעות לחו"ל דרך האינטרנט

כל המידע הנחוץ לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל דרך האינטרנט. קראו עכשיו כיצד ותתחילו לחסוך!

ביטוח נסיעות לחו"ל עם ילדים

יוצאים לחופשה משפחתית עם הילדים? כאן תוכלו לקרוא את כל מה שצריך לדעת על ביטוח למשפחה בנסיעות לחו"ל!