על מה נדבר בכתבה?

החיים שלנו משתנים בקצב מהיר, ובתקופה האחרונה כולנו גם מבלים הרבה יותר זמן בבתים. הקידמה הפכה את הבתים שלנו לחכמים ונוחים יותר עבורנו, וכבר קשה לדמיין כיצד נראו החיים לפני העידן הטכנולוגי הנוכחי. האינטרנט מאפשר לנו ליצור קשרים, לשחק, לעבוד, לערוך קניות וכל זה בלי לצאת מהבית. ולמה צריך לצאת ממנו באמת? הרי יש בו הכול, טלוויזיה, מחשב, מערכת קולנוע ביתית, מקרר היברידי, שואב אבק רובוטי, תאורה ומיזוג אוויר חכמים, תנור אפייה שמנקה את עצמו, כיריים חשמליות ומדיח כלים. כל אלו מנעימים את השהיה בבית, עוזרים לנו בניקיון ומקלים פלאים על מלאכת הבישול.

ריבוי המכשירים החשמליים הופכים את הבית ליקר יותר עבורנו בשני המובנים, גם מבחינת רמת התלות שלנו בנוחות שהוא מציע, וגם מבחינת הערך הכספי של הרכוש שאנחנו מחזיקים בו. לכן, כדאי לתת מענה בכל הקשור להגנה עליו. כאן בדיוק נכנס לתמונה ביטוח מוצרי חשמל בדירה.

התעלמות מסכנות למכשרי החשמל בבית, עלולה להביא להוצאות כספיות גדולות במקרה של תקלה.

ביטוח דירה כאמצעי הגנה

כשמדברים על הגנות ביטוח דירה מפני סכנות שעלולות לגרום נזק לבית, אין הכוונה רק לפריצות או אסונות טבע. ישנם לצערנו גם מקרי נזק רבים המתרחשים בגבולות הבית - מכונת כביסה שגרמה להצפה, קצר בסדין חשמלי שהוביל לשריפה ועוד. התעלמות מסכנות אלו עלולה להביא להוצאות כספיות גדולות במקרה של תקלה. אחרי שהשקענו את מיטב כספנו ברכישת הדירה, לא היינו רוצים להגיע למצב שנתקשה לשקם אותה במקרה של נזק משמעותי.

ביטוח מוצרי חשמל בדירה

אחרי שהבנו את החשיבות של ביטוח הדירה, כדאי לדעת שהוא מורכב משני ביטוחים עיקריים. 

ביטוח מבנה: ביטוח שמקנה לנו הגנה מפני נזקים שעלולים לקרות למבנה של הבית. הביטוח כולל גם את הדלתות והחלונות, אזור המרפסת, מערכות סולאריות, אינסטלציה וכד'. 

ביטוח תכולה: ביטוח שמגן מפני נזקים שעלולים לקרות לרכוש שאנחנו מחזיקים בתחומי הבית, כולל גם את מכשירי החשמל שבו.

בתוך ביטוח התכולה קיימים כיסויים נוספים חשובים כמו ביטוח צד ג' לדירה למקרה של נזק לצד שלישי כמו פציעה של אורחים, שכנים או בעלי מקצוע.  בנוסף קיים גם ביטוח מכשירי טלוויזיה שכולל הגנה על מערכת הקולנוע הביתית והמחשב הנייח, וגם כיסוי המקנה טיפול רפואי עד הבית.
 

ביטוח מוצרי חשמל – ביטוח 9


בנוסף לכיסויים המובנים בביטוח הדירה הסטנדרטי, במרבית החברות ניתן להוסיף כיסויים ביטוחיים נוספים על מנת להתאים את הביטוח לצרכים הספציפיים שלכם. בין היתר, קיים ביטוח תיקון מכשירי חשמל שביכולתו לחסוך כאבי ראש רבים לאור ריבוי מכשירי החשמל היקרים בבית, מה גם שהרבה פעמים מדובר במכשירים עדינים ושבירים.

חברות הביטוח הישירות מקלות על הלקוחות שלהם להתאים את הביטוח למידותיהם על-ידי מתן אפשרות לניהול הכיסויים בצורה דיגיטלית ופשוטה באתר האינטרנט. האזור האישי של ביטוח 9 למשל, מסייע לכם במקרה של דיווח על אירוע ביטוחי, עוזר לכם למצוא בעלי מקצוע מתאימים, מאפשר לעקוב אחרי סטטוס תביעה עדכני, ומציע עוד מגוון כלים שיהפכו את החיים שלכם לבטוחים ופשוטים. 

עד 50% הנחה ברכישת ביטוח דירה מבנה ותכולה

כל מה שאתם צריכים לדעת על ביטוח דירה

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
מתקדמים: ביטוח דירה באינטרנט

מעוניינים בביטוח דירה? היכנסו לכתבה ותוכלו ללמוד כיצד ליהנות ממחירים אטרקטיביים וגם מפשטות וקלות ברכישה דרך אתר האינטרנט.

בשביל השקט הנפשי: ביטוח דירה שכורה קישור
הקדימו תרופה: ביטוח רכוש לדירה

מעוניינים לרכוש ביטוח רכוש לדירה שלכם? לימדו על כל היתרונות בביטוח רכוש והיכן הכי משתלם לרכוש אותו!

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
מדריך לרכישת דירה

קבלו את המדריך המלא על סוגי ביטוח הדירה, מה הוא מכסה וממה הוא מורכב

מדריך לרכישת דירה קישור
ביטוח דירה מהיסודות ועד הגג

מה חשוב לדעת לפני שעושים ביטוח דירה? מגזין 9 בכתבה הכתבה שתעשה לכם סדר.

השוואת מחירים של ביטוח דירה

איך בוחרים ביטוח דירה ואיך משווים בין הביטוחים המוצעים בשוק? הנה כמה נקודות שיש לקחת בחשבון בעת השוואת מחירים בביטוח דירה.

מחשבון ביטוח רכב: על מה ולמה? קישור
קחו אחריות: ביטוח צד ג' לדירה

אורח שנפצע או נזק בדירות השכנים כתוצאה מהדירה שלכם? קבלו את הביטוח שיגן עליכם ויכול לחסוך לכם מאות אלפי שקלים.