על מה נדבר בכתבה?

החיים משתנים בקצב מהיר, ובתקופה האחרונה כולנו גם מבלים הרבה יותר זמן בבתים. הקידמה הפכה את הבתים שלנו לחכמים ונוחים יותר עבורנו, וכבר קשה לדמיין כיצד נראו החיים לפני העידן הטכנולוגי הנוכחי. האינטרנט מאפשר לנו ליצור קשרים, לשחק, לעבוד, לערוך קניות וכל זה בלי לצאת מהבית. ולמה צריך לצאת ממנו באמת? הרי יש בו הכול - טלוויזיה, מחשב, מערכת קולנוע ביתית, מקרר היברידי, שואב אבק רובוטי, תאורה ומיזוג אוויר חכמים, תנור אפייה שמנקה את עצמו, כיריים חשמליות ומדיח כלים. כל אלו מנעימים את השהיה בבית, עוזרים לנו בניקיון ומקלים פלאים על מלאכת הבישול.

התעלמות מסכנות למכשירי החשמל בבית, עלולה להביא להוצאות כספיות גדולות במקרה של נזק שיגרם למכשיר חשמלי

ריבוי המכשירים החשמליים הופכים את הבית ליקר יותר עבורנו: הן מבחינת התלות שלנו בנוחות שהם מציעים והן מבחינת הערך הכספי של רכושנו. בדיוק בגלל זה חשוב לתת מענה בכל הקשור להגנה עליו. מוצרי החשמל מבוטחים כחלק מתכולת הדירה, כך שאם אם פורץ חובב בישול יגנוב לכם את מכשיר הנינג׳ה או אם שריפה שפורצת מאכלת את המקרר על כל תכולתו – תדעו שאתם מוגנים. התעלמות מסכנות למכשירי החשמל בבית, עלולה להביא להוצאות כספיות גדולות במקרה של נזק שיגרם למכשיר חשמלי כתוצאה מאחד הסיכונים המכוסים בביטוח התכולה.

כלול בפנים: כיסוי ביטוחי למוצרי חשמל

כשמדברים על הגנות ביטוח דירה מפני סכנות שעלולות לגרום נזק לבית, אין הכוונה רק לפריצות או אסונות טבע. ישנם לצערנו גם מקרי נזק רבים המתרחשים בגבולות הבית - מכונת כביסה שגרמה להצפה, קצר בסדין חשמלי שהוביל לשריפה ועוד. אחרי שהשקענו את מיטב כספנו ברכישת הדירה, לא היינו רוצים להגיע למצב שנתקשה לשקם אותה במקרה של נזק משמעותי.

עכשיו כשהבנו את החשיבות של ביטוח הדירה, כדאי שנבין למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים ביטוח דירה. ביטוח דירה מורכב משני מרכיבי ביטוח, ביטוח מבנה וביטוח תכולה. 

ביטוח מבנה מקנה לנו הגנה מפני נזקים שעלולים לקרות למבנה של הבית: הקירות, הדלתות, החלונות, אזור המרפסת, מערכות סולאריות, אינסטלציה וכדומה. ביטוח תכולה: מגן מפני נזקים שעלולים לקרות לרכוש שאנחנו מחזיקים בין קירות הבית, והוא כולל גם כיסוי ביטוחי למכשירי חשמל וכיסויים חשובים נוספים כמו ביטוח צד ג' לדירה למקרים בהם נגרם נזק לצד שלישי כמו פציעה של אורחים, שכנים.

מה מכסה הביטוח שלנו בקשר למוצרי חשמל – ביטוח 9

כיסוי ספציפי לצרכים שלכם

בנוסף לכיסויים המובנים בביטוח הדירה הסטנדרטי, במרבית החברות ניתן להוסיף כיסויים ביטוחיים נוספים על מנת להתאים את הביטוח לצרכים הספציפיים שלכם, ובאופן ספציפי אנחנו מדברים על הרחבת הכיסוי הביטוחי למוצרי חשמל שאינם מכוסים בפוליסה הבסיסית. אם יש בביתכם טלוויזיה, מערכת קול, מערכת קולנוע ביתית או מחשב נייד, בביטוח 9 תקבלו בחינם במסגרת ביטוח התכולה כיסוי ביטוחי ייעודי למכשיר טלוויזיה ו/או מערכת קול, המכסה מפני אובדן או נזק תאונתי שעלול להיגרם למכשירי החשמל היקרים. המחשב שלך נייד ולא נייח? אם יש לכם ביטוח תכולה תוכלו להרחיבו עם ״כיסוי כל הסיכונים״ המרחיב את הכיסוי הביטוחי בגין אובדן או נזק תאונתי לפריטים מיוחדים (כגון תכשיטים, שעונים ומצלמות) גם כשהם איתכם מחוץ לבית, ובמידה ורכשתם גם הרחבה לחו"ל - אז אפילו כשתקחו את הלפטופ לקטמנדו.

חברות הביטוח הישירות מקלות על הלקוחות שלהם להתאים את הביטוח למידותיהם על-ידי מתן אפשרות לניהול הכיסויים בצורה דיגיטלית ופשוטה באתר האינטרנט. האזור האישי של ביטוח 9 למשל, יסייע לכם לדווח במקרה של אירוע ביטוחי, יעזור לכם למצוא בעלי מקצוע מתאימים, יאפשר לעקוב אחרי סטטוס תביעה עדכני, והוא מציע עוד מגוון כלים שיהפכו את החיים לבטוחים, רגועים ופשוטים יותר.

המחיר הכי טוב ברכישת ביטוח דירה מבנה ותכולה באתר

כל מה שאתם צריכים לדעת על ביטוח דירה

ביטוח דירה אונליין - מהם השלבים?

ביטוח דירה יגן עליכם מהנזקים שעוללים להתרחש בבית שלכם, קראו מהם השלבים הנכונים לרכוש ביטוח דירה באינטרנט.

איך בוחרים וכמה עולה ביטוח דירה

מה זה ביטוח דירה, למה הוא חשוב, ומהי הדרך הטובה ביותר לבחור את הביטוח הנכון עבורנו? כל התשובות בכתבה

אזעקת אמת: איך לבחור אזעקה לבית?

מדוע אתם זקוקים למערכת אזעקה לבית, וכיצד היא יכולה לעזור מול חברת הביטוח שלכם? כל מה שתצטרכו לדעת לפני שרוכשים אזעקה לבית

ביטוח במקרה של נזק למכשירי החשמל בבית

מאחר והבית שלנו מאובזר במכשירים חיוניים שהם עדינים ושבירים, חשוב להבין מה הביטוח שלנו מכסה במקרה של נזק למכשירי חשמל

כמה עולה ביטוח דירה וכיצד מחשבים אותו?

מהו ביטוח דירה, איך מחשבים את העלות שלו ומה זה מחשבון ביטוח דירה? מדריך ביטוח 9 לביטוח דירה

קניית דירה מקבלן: יתרונות וחסרונות

חושבים לקנות דירה ומתלבטים בין קניית דירה חדשה מקבלן לדירה יד שנייה? מוזמנים לקרוא את הכתבה שתעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה