על מה נדבר בכתבה?

החיים משתנים בקצב מהיר, ובתקופה האחרונה כולנו גם מבלים הרבה יותר זמן בבתים. הקידמה הפכה את הבתים שלנו לחכמים ונוחים יותר עבורנו, וכבר קשה לדמיין כיצד נראו החיים לפני העידן הטכנולוגי הנוכחי. האינטרנט מאפשר לנו ליצור קשרים, לשחק, לעבוד, לערוך קניות וכל זה בלי לצאת מהבית. ולמה צריך לצאת ממנו באמת? הרי יש בו הכול - טלוויזיה, מחשב, מערכת קולנוע ביתית, מקרר היברידי, שואב אבק רובוטי, תאורה ומיזוג אוויר חכמים, תנור אפייה שמנקה את עצמו, כיריים חשמליות ומדיח כלים. כל אלו מנעימים את השהיה בבית, עוזרים לנו בניקיון ומקלים פלאים על מלאכת הבישול.

התעלמות מסכנות למכשירי החשמל בבית, עלולה להביא להוצאות כספיות גדולות במקרה של נזק שיגרם למכשיר חשמלי

ריבוי המכשירים החשמליים הופכים את הבית ליקר יותר עבורנו: הן מבחינת התלות שלנו בנוחות שהם מציעים והן מבחינת הערך הכספי של רכושנו. בדיוק בגלל זה חשוב לתת מענה בכל הקשור להגנה עליו. מוצרי החשמל מבוטחים כחלק מתכולת הדירה, כך שאם אם פורץ חובב בישול יגנוב לכם את מכשיר הנינג׳ה או אם שריפה שפורצת מאכלת את המקרר על כל תכולתו – תדעו שאתם מוגנים. התעלמות מסכנות למכשירי החשמל בבית, עלולה להביא להוצאות כספיות גדולות במקרה של נזק שיגרם למכשיר חשמלי כתוצאה מאחד הסיכונים המכוסים בביטוח התכולה.

כלול בפנים: כיסוי ביטוחי למוצרי חשמל

כשמדברים על הגנות ביטוח דירה מפני סכנות שעלולות לגרום נזק לבית, אין הכוונה רק לפריצות או אסונות טבע. ישנם לצערנו גם מקרי נזק רבים המתרחשים בגבולות הבית - מכונת כביסה שגרמה להצפה, קצר בסדין חשמלי שהוביל לשריפה ועוד. אחרי שהשקענו את מיטב כספנו ברכישת הדירה, לא היינו רוצים להגיע למצב שנתקשה לשקם אותה במקרה של נזק משמעותי.

עכשיו כשהבנו את החשיבות של ביטוח הדירה, כדאי שנבין למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים ביטוח דירה. ביטוח דירה מורכב משני מרכיבי ביטוח, ביטוח מבנה וביטוח תכולה. 

ביטוח מבנה מקנה לנו הגנה מפני נזקים שעלולים לקרות למבנה של הבית: הקירות, הדלתות, החלונות, אזור המרפסת, מערכות סולאריות, אינסטלציה וכדומה. ביטוח תכולה: מגן מפני נזקים שעלולים לקרות לרכוש שאנחנו מחזיקים בין קירות הבית, והוא כולל גם כיסוי ביטוחי למכשירי חשמל וכיסויים חשובים נוספים כמו ביטוח צד ג' לדירה למקרים בהם נגרם נזק לצד שלישי כמו פציעה של אורחים, שכנים.

מה מכסה הביטוח שלנו בקשר למוצרי חשמל – ביטוח 9

כיסוי ספציפי לצרכים שלכם

בנוסף לכיסויים המובנים בביטוח הדירה הסטנדרטי, במרבית החברות ניתן להוסיף כיסויים ביטוחיים נוספים על מנת להתאים את הביטוח לצרכים הספציפיים שלכם, ובאופן ספציפי אנחנו מדברים על הרחבת הכיסוי הביטוחי למוצרי חשמל שאינם מכוסים בפוליסה הבסיסית. אם יש בביתכם טלוויזיה, מערכת קול, מערכת קולנוע ביתית או מחשב נייד, בביטוח 9 תקבלו בחינם במסגרת ביטוח התכולה כיסוי ביטוחי ייעודי למכשיר טלוויזיה ו/או מערכת קול, המכסה מפני אובדן או נזק תאונתי שעלול להיגרם למכשירי החשמל היקרים. המחשב שלך נייד ולא נייח? אם יש לכם ביטוח תכולה תוכלו להרחיבו עם ״כיסוי כל הסיכונים״ המרחיב את הכיסוי הביטוחי בגין אובדן או נזק תאונתי לפריטים מיוחדים (כגון תכשיטים, שעונים ומצלמות) גם כשהם איתכם מחוץ לבית, ובמידה ורכשתם גם הרחבה לחו"ל - אז אפילו כשתקחו את הלפטופ לקטמנדו.

חברות הביטוח הישירות מקלות על הלקוחות שלהם להתאים את הביטוח למידותיהם על-ידי מתן אפשרות לניהול הכיסויים בצורה דיגיטלית ופשוטה באתר האינטרנט. האזור האישי של ביטוח 9 למשל, יסייע לכם לדווח במקרה של אירוע ביטוחי, יעזור לכם למצוא בעלי מקצוע מתאימים, יאפשר לעקוב אחרי סטטוס תביעה עדכני, והוא מציע עוד מגוון כלים שיהפכו את החיים לבטוחים, רגועים ופשוטים יותר.

עד 50% הנחה ברכישת ביטוח דירה מבנה ותכולה

כל מה שאתם צריכים לדעת על ביטוח דירה

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
מתקדמים: ביטוח דירה באינטרנט

מעוניינים בביטוח דירה? היכנסו לכתבה ותוכלו ללמוד כיצד ליהנות ממחירים אטרקטיביים וגם מפשטות וקלות ברכישה דרך אתר האינטרנט.

בשביל השקט הנפשי: ביטוח דירה שכורה קישור
הקדימו תרופה: ביטוח רכוש לדירה

מעוניינים לרכוש ביטוח רכוש לדירה שלכם? לימדו על כל היתרונות בביטוח רכוש והיכן הכי משתלם לרכוש אותו!

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
מדריך לרכישת דירה

קבלו את המדריך המלא על סוגי ביטוח הדירה, מה הוא מכסה וממה הוא מורכב

מדריך לרכישת דירה קישור
ביטוח דירה מהיסודות ועד הגג

מה חשוב לדעת לפני שעושים ביטוח דירה? מגזין 9 בכתבה הכתבה שתעשה לכם סדר.

השוואת מחירים של ביטוח דירה

איך בוחרים ביטוח דירה ואיך משווים בין הביטוחים המוצעים בשוק? הנה כמה נקודות שיש לקחת בחשבון בעת השוואת מחירים בביטוח דירה.

מחשבון ביטוח רכב: על מה ולמה? קישור
קחו אחריות: ביטוח צד ג' לדירה

אורח שנפצע או נזק בדירות השכנים כתוצאה מהדירה שלכם? קבלו את הביטוח שיגן עליכם ויכול לחסוך לכם מאות אלפי שקלים.