על מה נדבר בכתבה?

ביטוח צד ג' לדירה נכלל באופן אוטומטי במסגרת ביטוח תכולה, אך ניתן לרכוש אותו גם ככיסוי נוסף במסגרת ביטוח מבנה הדירה שלכם. הרחבת צד ג' לביטוח דירה נועדה לכסות אתכם במקרים בהם נגרם נזק לגוף או לרכוש צד שלישי בדירתכם. כך למשל, אם אורח שבא לבקר בדירה החליק ונפצע, הוא עלול לתבוע אתכם בגין הנזקים שנגרמו לו כתוצאה מהנפילה.

מקרה נוסף שעלול לקרות הוא שריפה שפרצה בדירתכם והתפשטה לדירות השכנות, ובדרך השביתה את מערכת החשמל של הבניין. גם במקרה כזה אתם עלולים למצוא עצמכם חשופים בפני תביעות נזקי רכוש, או חלילה נזקי גוף . בנוסף, נזקי מים נחשבים לשכיחים בבתים משותפים, וככל שזה נוגע לביטוח צד ג' לדירה, לרוב מדובר על צנרת שיש ממנה דליפה שגרמה לנזק לדירות סמוכות.

האם יש סכום מינימום לביטוח צד ג' לדירה? האם יש סכום מומלץ?

לשאלה זו אין תשובה חד משמעית. כאשר מבטחים את הרכוש בדירה, יודעים פחות או יותר מהו הנזק המקסימלי שעלול להיגרם, או במילים אחרות כמה יעלה לשקם מחדש את הדירה במקרה של נזק מוחלט. כשמדובר בביטוח צד ג' לעומת זאת, לא ניתן לדעת מהו פוטנציאל הנזק המקסימלי שעלול להיגרם, שכן מדובר על נזקי גוף ו/או נזקי רכוש לאנשים אחרים. לכן, התשובה המוסכמת היא כמה שיותר.

הסכומים המוסכמים ברוב המקרים במסגרת ביטוח צד ג' בביטוח הדירה עומדים לרוב על בין חצי מיליון למיליון שקלים. ניתן גם לבטח בסכום גבוה יותר, אך מחיר הביטוח יהיה בהתאם ולא תמיד הדבר מומלץ. בכל מקרה, לא מומלץ לבטח בפחות מחצי מיליון שקלים.
 

ביטוח צד ג' לדירה – ביטוח 9

הדרך האופטימלית לרכישת ביטוח דירה


המהפכה הדיגיטלית המתרחשת בעשרים השנים האחרונות הובילה לשינויים גדולים גם בענף הביטוחים. חברות הביטוח הישירות מפתחות במרץ את ערוצי הדיגיטל שלהן לטובת הלקוח, והטכנולוגיה מאפשרת להן לוותר על מתווכים שמייקרים את הביטוח. היום הלקוחות יכולים לפנות ישירות לחברות הביטוח ולקבל הצעות מותאמות אישית לביטוח דירה במחיר אטרקטיבי.

כאשר אתם עורכים השוואת מחירים לביטוח דירה, תעברו גם במדד השירות של חברות הביטוח של משרד האוצר שבו מככבות החברות הישירות שמובילות במדדי זמני ההמתנה, במענה הדיגיטלי, בשביעות רצון הלקוחות ובתשלום התביעות. היתרון בהתנהלות דרך חברות אלו ממשיך גם ביום שאחרי הרכישה – באפשרויות ניהול ביטוח הדירה אונליין באזור האישי באתר, בהוספת הרחבות וכיסויים לפוליסה שנרכשה, או בהתעדכנות בסטטוס הטיפול בתביעה שהוגשה.
 
אצלנו בביטוח 9 כל המידע אודות הביטוחים שלכם מחכה לכם בשפה פשוטה וברורה באתר בלחיצת כפתור. בנוסף, תוכלו לבצע תהליך דיגיטלי לחלוטין לרכישת ביטוח דירה עד שלב קבלת ההצעה. הסתבכתם? רוצים לשאול שאלות נוספות? פנו אל נציגי השירות בצ'ט הוירטואלי או במוקד הזמין בכל שעות היום.

המחיר הכי טוב ברכישת ביטוח דירה מבנה ותכולה באתר

כל מה שאתם צריכים לדעת על ביטוח דירה

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
מתקדמים: ביטוח דירה באינטרנט

מעוניינים בביטוח דירה? היכנסו לכתבה ותוכלו ללמוד כיצד ליהנות ממחירים אטרקטיביים וגם מפשטות וקלות ברכישה דרך אתר האינטרנט.

בשביל השקט הנפשי: ביטוח דירה שכורה קישור
הקדימו תרופה: ביטוח רכוש לדירה

מעוניינים לרכוש ביטוח רכוש לדירה שלכם? לימדו על כל היתרונות בביטוח רכוש והיכן הכי משתלם לרכוש אותו!

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
מדריך לרכישת דירה

קבלו את המדריך המלא על סוגי ביטוח הדירה, מה הוא מכסה וממה הוא מורכב

מדריך לרכישת דירה קישור
ביטוח דירה מהיסודות ועד הגג

מה חשוב לדעת לפני שעושים ביטוח דירה? מגזין 9 בכתבה הכתבה שתעשה לכם סדר.

השוואת מחירים של ביטוח דירה

איך בוחרים ביטוח דירה ואיך משווים בין הביטוחים המוצעים בשוק? הנה כמה נקודות שיש לקחת בחשבון בעת השוואת מחירים בביטוח דירה.

מחשבון ביטוח רכב: על מה ולמה? קישור
קחו אחריות: ביטוח צד ג' לדירה

אורח שנפצע או נזק בדירות השכנים כתוצאה מהדירה שלכם? קבלו את הביטוח שיגן עליכם ויכול לחסוך לכם מאות אלפי שקלים.