על מה נדבר בכתבה?

הבית שלנו הוא הרבה יותר מארבע קירות וגג, מעבר לשווי הכספי שלו, נמצאים בו גם החפצים האישיים היקרים לנו ביותר, ולכן יש חשיבות רבה לשמירה עליו ועל תכולתו. אז בין אם אתם מחפשים ביטוח לדירה שכורה או לדירה שהיא בבעלותכם, חשוב קודם להבין איך בוחרים ביטוח דירה שיתאים לכם ואיך משווים בין המוצרים השונים בשוק.

סוגי ביטוח דירה

לרוב ביטוח דירה נחלק לשני סוגים: ביטוח מבנה ו-ביטוח תכולה.

ביטוח מבנה מכסה נזקים שנגרמו למבנה עצמו כמו לקירות, לחלונות, לרצפה וכו'. נזקים אלה יכולים להיות כתוצאה מנזקי טבע כמו שיטפונות או שריפות, ומתקלות שנגרמו בבית כמו התפוצצות צינור מים או קצר חשמלי. ביטוח תכולה לעומת זאת יכסה נזק, אובדן או גניבה של הרכוש שנמצא בתוך הדירה - מוצרי חשמל, ריהוט, תכשיטים וחפצים אישיים.

שני הביטוחים האלו עומדים כל אחד בפני עצמו ומשלימים זה את זה ולכן מומלץ ביותר לרכוש את שניהם יחד. בכל מקרה, כשאתם משווים בין ביטוחי דירה, ודאו שאתם "משווים בין תפוחים לתפוחים", כלומר שהצעות הביטוח שביניהן אתם משווים שוות בערכן בכל הקשור לכיסויים השונים שהן מכילות ולהיקף ההחזר שתקבלו במקרה של נזק.

האותיות הקטנות בביטוח דירה

היקף הכיסוי בביטוח הדירה משתנה בין חברה לחברה ולא כולן מכסות את אותם דברים. בדקו אילו מקרים מכסה הביטוח ובעיקר, אילו מקרים הוא אינו מכסה. למשל האם ביטוח הדירה הנידון כולל כיסוי עבור צד שלישי (למשל אורח או אדם זר שנמצא בדירה), האם הוא מכסה נזקי טבע כמו רעידות אדמה, או האם הוא מכסה גניבה של דברי ערך כמו תכשיטים ומכשירי חשמל. חשוב לדעת שלעיתים ניתן לרכוש הרחבות לביטוח במקרים שאינם כלולים בביטוח הבסיסי. 
 

 

 השוואת מחירי ביטוח דירה – ביטוח 9

 

איך להוזיל את מחיר ביטוח הדירה?

עלות הביטוח משוקללת על פי מדדים שונים כמו שכונת המגורים, הקומה שבה נמצאת הדירה, גיל הבניין ובמקרה שמדובר בביטוח תכולה, גם ערך הרכוש הנמצא בדירה. בגלל ההבדלים באופן החישוב בין החברות השונות, סקר שוק מעמיק והשוואת מחירים נכונה יכול להביא להוזלה של עלות הביטוח. דרך נוספת לצמצום עלויות היא לרכוש ביטוח דירה באינטרנט דרך חברות הביטוח הישירות ובכך לחסוך בהוצאה כמו גם בזמן.

בביטוח 9 תוכלו לרכוש ביטוח דירה בתהליך פשוט, ברור וחסכוני. אצלנו תקבלו שכר דירה במקרה של נזק משמעותי, לדווח בקליק על אירוע ביטוחי באתר, ולקבל תשלום תביעות מהיר באמצעות אפליקציית ביט. פשוט מלאו פרטים בהליך דיגיטלי לחלוטין, עד לקבלת הצעה.

 

המחיר הכי טוב ברכישת ביטוח דירה מבנה ותכולה באתר

כל מה שאתם צריכים לדעת על ביטוח דירה

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
מתקדמים: ביטוח דירה באינטרנט

מעוניינים בביטוח דירה? היכנסו לכתבה ותוכלו ללמוד כיצד ליהנות ממחירים אטרקטיביים וגם מפשטות וקלות ברכישה דרך אתר האינטרנט.

בשביל השקט הנפשי: ביטוח דירה שכורה קישור
הקדימו תרופה: ביטוח רכוש לדירה

מעוניינים לרכוש ביטוח רכוש לדירה שלכם? לימדו על כל היתרונות בביטוח רכוש והיכן הכי משתלם לרכוש אותו!

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
מדריך לרכישת דירה

קבלו את המדריך המלא על סוגי ביטוח הדירה, מה הוא מכסה וממה הוא מורכב

מדריך לרכישת דירה קישור
ביטוח דירה מהיסודות ועד הגג

מה חשוב לדעת לפני שעושים ביטוח דירה? מגזין 9 בכתבה הכתבה שתעשה לכם סדר.

השוואת מחירים של ביטוח דירה

איך בוחרים ביטוח דירה ואיך משווים בין הביטוחים המוצעים בשוק? הנה כמה נקודות שיש לקחת בחשבון בעת השוואת מחירים בביטוח דירה.

מחשבון ביטוח רכב: על מה ולמה? קישור
קחו אחריות: ביטוח צד ג' לדירה

אורח שנפצע או נזק בדירות השכנים כתוצאה מהדירה שלכם? קבלו את הביטוח שיגן עליכם ויכול לחסוך לכם מאות אלפי שקלים.