על מה נדבר בכתבה?

רכישת מכונית חדשה נחשבת להוצאה השנייה בגודלה בישראל, אחרי דירה. גם מי שקונה רכב חדש או יד שניה צריך לקחת בחשבון הוצאות קבועות נוספות כגון דלק, טסט שנתי וביטוח חובה. התחרות בין חברות הביטוח מאפשרת לצרכנים לחפש ולמצוא הצעות שמתאימות לצרכים ובמחיר, אבל כדי למצוא אותן תצטרכו לדעת מה אתם מחפשים. תרצו עזרה? אולי רק רענון? אתם מוזמנים לקרוא את הטיפים שלנו להקטנת עלויות ביטוח בפרט והוצאות הרכב בכלל.

תזמון זה הכל בחיים

המועד המומלץ להתחלת סקר השוק כדי למצוא ביטוח רכב זול הוא כחודש לפני שיפוג תוקף ביטוח הרכב הנוכחי שלכם. פרק זמן זה ארוך מספיק כדי לאפשר לכם למצוא בנוחות ובצורה המיטבית את הפוליסה שמתאימה לתקציב ולצרכים שלכם. אספו לפחות שלוש הצעות להשוות ביניהן, אלו גם יכולות לשמש "קלף מיקוח" במשא ומתן בין החברות.

רכשו רק את הביטוח והכיסויים שאתם צריכים

כל בעל רכב בישראל חייב ביטוח רכב חובה, כשרכישת ביטוח רכב רכוש מסוג מקיף או צד ג' תלויה בהחלטת המבוטח. כך למשל, במקרים רבים לא משתלם לרכוש ביטוח מקיף למכוניות בנות למעלה מעשר שנים ומומלץ לכלול את שתי האפשרויות בסקר השוק.

המקרה של מכוניות חדשות ובעלות ערך גבוה יותר שונה וכדי להגן על ערכן מומלץ לרכוש עבורן ביטוח מקיף לרכב. חברות הביטוח מציעות לצד הפוליסה התקנית הבסיסית שורה של שירותים נלווים וכיסויים נוספים כגון: כיסוי פנסים ומראות צד, כיסוי החלפת שמשות, שירותי דרך וגרירה ואחרים. כדאי לחשוב מראש אילו כיסויים רלוונטיים עבורכם לכל השנה.

אם בין המשתמשים הצפויים לנהוג במכוניתכם יש גם נהגים צעירים, תוכלו להוסיף אותו כנהג קבוע לכלל חיי הפוליסה, או לחלופין במידה והנהג הצעיר יעלה על ההגה רק לעיתים רחוקות כי הוא משרת בצבא למשל, ישתלם לכם יותר לרכוש כיסוי זמני לנהג צעיר.

ביטוח רכב זול – ביטוח 9

אילו הנחות אפשר למצוא בביטוח רכב מקיף?

חברות ביטוח הרכב בישראל מציעות הנחות לקבוצות שונות באוכלוסייה, בהן למשל נהגים מנוסים וזהירים שלא הפעילו את פוליסת הביטוח כמה שנים ברציפות, בעלי שני כלי רכב ומעלה, נהג עיקרי יחיד במכונית וקבוצות נוספות. כשאתם עושים השוואת מחירי ביטוח, בדקו האם קיימת הנחה לקבוצה שרלוונטית לכם.

אפשרויות נוספות להורדת מחיר הפוליסה באופן יזום הינן להגדיל את סכום ההשתתפות העצמית ו/או להתקין מערכות מיגון ואיתור.

כל בעל רכב בישראל חייב ביטוח רכב חובה, כשרכישת ביטוח רכב רכוש מסוג מקיף או צד ג' תלויה בהחלטת המבוטח

איך עוד אפשר להוזיל את ההוצאות סביב הרכב?

ככל שצריכת הדלק של המכונית גבוהה יותר, עולה ההוצאה השוטפת שלכם. אם אתם מחפשים דרכים לחיסכון בהוצאות, יהיה נכון עבורכם לרכוש רכב חסכוני ולא לשכוח לבחון את צריכת הדלק בנסיעות עירוניות ובינעירוניות.

בעת נסיעה נסו לנהוג באופן שמפחית את צריכת הדלק: הימנעו מהאצות או בלימות פתאומיות, העדיפו חלון על מזגן ואל תעמיסו על המכונית משקל עודף של ציוד.

הקפדה על ביצוע טיפולים במועד ותחזוקה שוטפת של הרכב תפחית את הסיכוי שתיתקעו באמצע הדרך בגלל מצבר תקול או צמיג שיבש עליו הכלח. בנוסף, כדאי לדעת שעלויות התחזוקה והאחזקה של מכונית חדשה יהיו גבוהות בהשוואה לרכב יד שניה, ותמיד בריא וחסכוני יותר לצעוד או לדווש במקום לנהוג.

הביטוח הכי נכון במחיר הכי טוב

קבלו הצעה On-Line ללא התחייבות:

כתבות ביטוח רכב פופולאריות

ביטוח רכב לנהג צעיר קישור
ביטוח רכב לנהג צעיר

יש לכם רישיון נהיגה ואתם מתחת לגיל 24? אם כן, אתם נחשבים על פי החוק לנהגים צעירים. קראו מדוע ביטוח לנהג צעיר שונה מביטוח רכב רגיל וכיצד בוחרים ביטוח רכב משתלם.

להתמודד עם האובדן - מה זה טוטאל לוס?

מה זה טוטאל לוס? איך מחשבים אותו? מי בוחר את השמאי ומתי מדווחים לחברת הביטוח? מגזין ביטוח הרכב של 9 במדריך טוטאלי.

השוואת מחירי ביטוח לרכב קישור
מה כולל ביטוח מקיף לרכב?

ביטוח רכב פרטי הוא מוצר הביטוח הנמכר בישראל. איך רוכשים ביטוח רכב פרטי ומהו הפתרון המשתלם ביותר? כנסו לקרוא את כל המידע!

השוואת ביטוח מקיף, חובה וצד ג' קישור
מה זה ביטוח מקיף ואיך בוחרים אחד?

כ-80 אחוז מהמבוטחים בביטוח רכב מחזיקים בביטוח מקיף. הדרך למציאת הביטוח שמתאים לכם, מתחילה בלהבין מה זה ביטוח מקיף, מהי ההשתתפות העצמית ואילו כיסויים כלולים בביטוח? מגזין הרכב של 9 מסביר.

מחשבון ביטוח רכב: על מה ולמה? קישור
כמה עולה ביטוח רכב?

חברות הביטוח מחשבות הרבה פרמטרים כדי לדעת מהי גובה הפרמיה שאתם אמורים לשלם. קבלו את ההסבר מה נכלל בתהליך החישוב, ומה ניתן לעשות כדי להוזיל את העלות.

אז מה זה בעצם ביטוח חובה, ולמה הוא חשוב?

יש לכם רישיון נהיגה? צוות המומחים של 9 מסביר מה זה ביטוח חובה, איזה כיסוי ביטוחי הוא מעניק ומדוע הוא כל כך חשוב?