על מה נדבר בכתבה?

כשבוחנים מקרוב את הסכנות להן אנו חשופים כאשר אנו נמצאים בארץ זרה, אין ספק שביטוח נסיעות לחו"ל הוא החלטה חכמה. נסיעה לחו"ל, בין אם לשם עסקים ובין אם לחופשה, טומנת בחובה גם שורה של סיכונים. סיכונים אלה עלולים להביא למצב שבו המבוטח זקוק לטיפול רפואי. כל מי שמצא את עצמו בסיטואציה הזו בעבר למד על בשרו את חוסר האונים המתלווה לכך, שלא לדבר על העלות הטיפולים הרפואיים בחו"ל שמרקיע שחקים מחוץ לגבולות המדינה ולרשת הביטחון הסוציאלית של משרד הבריאות וקופות החולים.

ביטוח הנסיעות אינו מגן רק במקרים רפואיים, אלא גם מפני נזק או אובדן של הציוד עמו יצאתם מהארץ. כשאתם מעבר לים, המזוודות הם רכושכם היחיד, לכן במידה והן יינזקו או יאבדו במהלך הטיול – תספגו נזק כספי בנוסף לשיבוש מהלך הטיול. ביטוח נסיעות לחו"ל יצמצם פלאים את ירידת מצב הרוח והחור בכיס בעקבות אותו מאורע מפוקפק. כמו כן, ביטוח הנסיעות כולל גם אפשרות לרכישת הרחבים ספציפיים בדמות אובדן כבודה, קיצור חופשה בגין מצב בריאותי וכדומה.

מטרת הנסיעה

השלב הראשון ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אפיון מדויק של הנסיעה העומדת על הפרק. היעד ובעיקר אופי הנסיעה משפיעים על עלות הביטוח ועל הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. למשל, אין דין ביטוח נסיעות לתרמילאים המחפשים הרפתקאות בדרום אמריקה, כדין פוליסת ביטוח משפחתית לחופשה קצרה בפריז. לכל נסיעה ניתן וכדאי להתאים ביטוח נסיעות שכולל כיסויים ספציפיים, רק על ידי כך המענה בזמן אמת יהיה אפקטיבי ויעיל יותר.

מי המבוטחים?

בדומה לכל מוצר ביטוחיביטוח נסיעות לחו"ל מושפעת מזהות המבוטחים, גילם, מצבם הבריאותי וכו'. למשל, חברות הביטוח תמליץ לנוסעת בהיריון לרכוש הרחב ייעודי המכסה אירועים הקשורים לעובר, או לנוסע הלוקה במחלה כרונית לרכוש הרחב המכסה גם את מצבו הרפואי, זאת על מנת להתאים להם מעטפת ביטוחית הולמת אשר מכסה כל סיטואציה שעלולה להתרחש בחו"ל.
כאן המקום לציין שעל המבוטח מוטלת חובת הגילוי אשר בעת ההתקשרות עם חברת הביטוח ולכן חשוב להצהיר על המצב הבריאותי בשקיפות מלאה. הפרת חובה זו עלולה להביא למצב שבו חברת הביטוח לא תעמוד מאחורי הכיסוי המוסכם.

חברות הביטוח הישירות מספקות מידע רב באתרים שלהן בנושא ביטוח נסיעות לחו"ל, כך שתוכלו לרכוש פוליסה מותאמת אישית ביתר קלות.

נצלו את הערוץ הדיגיטלי לטובתכם

ביטוח נסיעות הוא אינו במוצר ביטוחי מורכב (בניגוד למשל לביטוח חיים). גם צרכנים אשר אינם בעלי ידע מוקדם בנושא יכולים בקלות לאתר ביטוח נסיעות לחו"ל התפור למידותיהם. חברות הביטוח הישירות המשווקות ביטוח נסיעות לחו"ל און-ליין מספקות מידע רב בנושא באתרי האינטרנט שלהן, ונציגיהן זמינים לכל שאלה שתהיה לכם. כך שתוכלו לרכוש פוליסה המותאמת אישית לצרכים שלכם ביתר קלות.

יתרון בולט נוסף ברכישה בערוץ הדיגיטלי היא הגמישות והזמינות – לאחר הרכישה נפתח עבורכם חשבון באזור האישי דרכו אתם יכולים להתעדכן בתנאי הפוליסה שלכם ולעדכן אותה מכל מקום ברחבי העולם ובכל שעה.

מהם הרחבים לביטוח נסיעות לחו"ל?

לצד התנאים הבסיסיים שכל פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל כוללת, ניתן כאמור להוסיף הרחבים המגדילים את הכיסוי הביטוחי. חלקם נתונים לשיקול דעתו של המבוטח (למשל – ספורט אתגרי או איתור וחילוץ), וחלקם הם חובה המעגנת את תקפות הביטוח (לדוגמא – הרחב נשים בהריון או מצב רפואי קיים). הרחבות אלה, כשמן כן הן, מסייעות לנו להרחיב משמעותית את ההגנה הביטוחית במהלך השהות בחו"ל ועל ידי מאפשרות לנו ליהנות מ"ראש שקט" במהלך הנסיעה. לא אחת, עלותם של ההרחבים איננה כה משמעותית ביחס לעלות הפוליסה הבסיסית, אך בקרות אירוע תרומתם לא תסולא בפז.


לסיכום, הודות למהפכה הדיגיטלית ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל בלחיצת כפתור (ואפילו במגע אצבע בסמאטראפון או בטאבלט), כדאי שתנצלו את הפלטפורמה הזאת לטובתכם שכן מלבד המחיר האטרקטיבי והקלות המפתיעה של התהליך, העולם הווירטואלי מציע גמישות וזמינות שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר.

עד 15% הנחה בביטוח נסיעות לחו"ל

כתבות שכדאי לקרוא על ביטוח נסיעות לחו"ל

איזה ביטוח נסיעות לחו"ל עדיף? קישור
איזה ביטוח נסיעות לחו"ל עדיף?

מעוניינים לדעת כיצד לחסוך בביטוח נסיעות לחו"ל או להכיר את סוגי הביטוח השונים? כל התשובות בכתבה.

ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים קישור
ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים

חובבי אדרנלין? יוצאים לטיול תרמילאים? ביטוח נסיעות לחו"ל המותאם לפעילות אקסטרים הוא בדיוק הביטוח שאתם צריכים. 

ביטוח נסיעות לחו"ל דרך האינטרנט קישור
ביטוח נסיעות לחו"ל דרך האינטרנט

כל המידע הנחוץ לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל דרך האינטרנט. קראו עכשיו כיצד ותתחילו לחסוך!

ביטוח נסיעות לחו"ל עם ילדים קישור
ביטוח נסיעות לחו"ל עם ילדים

יוצאים לחופשה משפחתית עם הילדים? כאן תוכלו לקרוא את כל מה שצריך לדעת על ביטוח למשפחה בנסיעות לחו"ל!