יש לכם על מי לסמוך - בהתחייבות!

אנחנו כאן בשבילכם 24/7

בביטוח 9 אנחנו חושבים דיגיטל, אבל גם יודעים שברגע האמת אין כמו מענה אנושי מרגיע ותומך. לכן אנחנו מפעילים את מוקד החירום 24/7 שניתן להגיע אליו בקלות בחיוג למספר 03-9000000.

800 נותני שירות איכותיים

מוסכים, שמאים, שירותי גרירה, שרברבים ורופאים – כולם נבחרו על ידינו בקפידה על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר ברגע האמת.

יש לנו גם ביט!

בביטוח 9 קל יותר לחזור לשגרה! שמחים לבשר שאנחנו מרחיבים את אפשרויות התשלום, ומהיום תוכלו לקבל בקלות ובמהירות את החזרי התביעה גם באמצעות אפליקציית bit. 

שאלות ותשובות

החוק בישראל מחייב כל בעל רכב בישראל להחזיק ביטוח חובה בתוקף. ביטוח חובה מקנה כיסוי ביטוחי במקרה של נזקי גוף לנהג, לנוסעים עימו ולנפגעי צד שלישי - ברכבים אחרים או הולכי רגל. ביטוח זה מונע מצבים בהם אין לאנשים שנפגעים בדרכים אפשרות לממן את הטיפול הרפואי שבמקרים מסויימים עלול להיות מאוד יקר.
שירותי הדרך והגרירה שניתנים להוספה ככיסוי בפוליסה חלים על כל האזורים בארץ כאשר הגרירה עצמה תתבצע בכל מקום ואל כל מקום שהנהג יבקש. כיסוי זה נותן מענה נרחב במשך 24 שעות ביממה למגוון מקרים שעלולים לקרות לכם בדרך כמו תיקונים קלים בדרך והתנעת הרכב, והוא גם כולל כיסוי לשירות "5 כוכבים" במקרה שהרכב מושבת בעת תאונה ומגוון שירותי ערך מוסף. נוסף על הגרירה שירותים אלו ניתנים לרכישה במסגרת ביטוח מקיף או צד ג' לרכב. 
ביטוח מקיף לרכב הוא הביטוח הטוב ביותר עבור הרכב שלכם מכיוון שהוא כולל כיסוי מפני נזקים לרכב שלכם ובתוכו קיים גם ביטוח צד ג' המכסה נזקים שגרמתם לרכב אחר. ביטוח צד ג', לעומת זאת, מקנה הגנה רק מפני הנזק שנגרם לצד השלישי ולפיכך עלותו זולה יותר. לכן ההמלצה הרווחת היא לבטח את הרכב בביטוח מקיף לרכב, כל עוד שווי השוק שלו גבוהה מ-20,000 ₪. כמובן שהסכום עלול להשתנות בהתאם לקשר הרגשי של אדם כזה או אחר לרכבו (יש לא מעט כאלה) או רגישות לסיכונים. 

שאלות ותשובות

ביטוח דירה הינו זול באופן יחסי ועלותו מסתכמת במרבית המקרים בשקלים בודדים ליום, הוצאה שבהחלט ניתן לעמוד בה במיוחד כאשר לוקחים בחשבון את ההגנה והשקט הנפשי הרב שהוא מקנה ללקוח. עלות הביטוח משוקללת בהתאם לפרמטרים כמו המיקום הגיאוגרפי של הדירה, השטח שלה, גיל המבנה ועוד, לצד העבר הביטוחי של המבוטח. לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר לביטוח דירה ב-25% הנחה ויותר!
עבור לא מעט בעלי דירות בישראל, הדירה נחשבת לנכס היקר ביותר שבבעלותם ולכן לא מפתיע שמרביתם לא מוותרים על ביטוח דירה שמקנה להם שקט נפשי מפני מקרי נזק לנכס או לתכולתו. אל תגידו "לי זה לא יקרה", שהרי בהיעדר כיסוי ביטוחי תיאלצו לשלם מכספכם על נזקים למבנה ולרכוש, והרי הדירה חשופה לסכנות רבות. לכן דאגו עוד היום לקבל הצעת מחיר לביטוח דירה!
קרה לכם אירוע ביטוחי? בכדי לדווח לנו על האירוע, פנו למוקד הטיפול בתביעות שלנו מכל טלפון (03-9000000) סמוך ככל הניתן למועד המקרה. הנציגים המיומנים שלנו ייקחו מכם פרטים אודות המקרה וינחו אתכם כיצד לפעול הלאה. כדאי לדעת, בכדי להפחית אי וודאות ולחסוך זמן יקר בתהליך, מומלץ להיכנס לעמוד תביעות ביטוח דירה באתר על מנת לקבל מידע מקדים טרם פתיחת התביעה. 

שאלות ותשובות

לא קיים חוק המחייב אנשים הטסים לחו"ל לעשות ביטוח נסיעות, אולם חשוב לזכור שבזמן השהות מעבר לים, בין אם מדובר בנסיעת עסקים, בנופש רגוע או בחופשת אקסטרים, ישנם לא מעט סיכונים. בנוסף, ביטוח נסיעות לחו"ל מספק גם כיסוי מפני אובדן, גניבה או נזק לציוד, ולעיתים גם סיוע במקרה של אובדן קשר או מצוקה. כשאתם עורכים ביטוח נסיעות לחו"ל, אתם מבטיחים לעצמכם ולבני משפחתכם שקט נפשי וסיוע במקרה של צרה.
ניתן לשנות את תנאי הפוליסה כל עוד לא עזבתם את הארץ, שכן תנאי הפוליסה נקבעים טרם היציאה מהארץ ואי אפשר לשנותם מרגע ההמראה. לכן, חשוב לבחור את הביטוח המתאים ואת ההרחבים הנדרשים בהתאם לאופי הנסיעה ומטרתה בזמן רכישת הביטוח, מתוך ידיעה כי בהמשך לא תוכלו להוסיף כיסויים נוספים.
בהחלט, לנוחיותכם, אנו מאפשרים רכישת  ביטוח נסיעות לחו"ל עד לרגע היציאה מהארץ בתהליך On-Line פשוט ומהיר, כך שתוכלו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל ברגע האחרון, ואפילו משדה התעופה. חשוב לציין כי בכל מקרה, אנו מציעים להקפיד על עריכת ביטוח נסיעות לחו"ל מוקדם ככל האפשר, וזאת מאחר שהוא יכסה גם מצב בו תאלצו לבטל או לקצר נסיעה בפתאומיות בעקבות מקרה חירום כזה או אחר.

שאלות ותשובות

החוק מחייב עריכת ביטוח משכנתא הכולל שני מרכיבים עיקריים - ביטוח מבנה וביטוח חיים. ביטוח המבנה יפצה את הגוף שהעניק את ההלוואה במקרה של נזקים שיפגעו במבנה הבית ובערכו כמשכון (למשל, הצפה, שריפה, פגעי מזג אוויר, רעידות אדמה, מעשי זדון ועוד). ביטוח החיים למשכנתא יפצה את הגורם שהעניק את ההלוואה במקרה בו אחד הלווים נפטר. למעשה, בשני המקרים, חברת הביטוח היא שתדאג להחזיר את החוב לבנק.
כל לווה שרוכש פוליסת ביטוח חלופית לטובת הבנק, רשאי לבטל פוליסת ביטוח משכנתא שנעשתה באמצעות הבנק, או כל גורם אחר, ככל שירצה וללא תשלום קנס כלשהו. הביטול יכנס לתוקף תוך 30 יום ממסירת הודעת הביטול לבנק על ידי חברת הביטוח. אנו ממליצים לוודא שהביטול נכנס לתוקפו במטרה למנוע מצב של כפל ביטוחי ותשלום מיותר על ביטוח משכנתא לשני גופים שונים.
ביטוח חיים למשכנתא מכסה התאבדות של בעל הפוליסה החל מהשנה השנייה, כך שבמקרה של התאבדות בשנת הביטוח הראשונה, מכל סיבה שהיא, ביטוח ישיר תהיה פטורה מתשלום של תגמולי הביטוח.

שאלות ותשובות

נהג הנוהג באופנוע ללא ביטוח חובה בתוקף עובר על החוק בצורה מפורשת מכיוון שביטוח זה, כמשתמע משמו, הינו מחויב מכורח החוק בישראל, בכדי לבטח את כלל הנהגים מפני נזקים גופניים שיכולים להיגרם להם, לנוסעים שאתם ולהולכי רגל בדרך שיכולים להיפגע מרכבכם ולהבטיח שיהיה להם מימון לטיפולים רפואיים במקרה שכזה. לרוב, אדם שייתפס נוהג ללא ביטוח חובה, יזומן לבית המשפט והעונש שייגזר עליו יהיה קנס כספי משמעותי מתוך מטרה להרתיע אותו ממעשה דומה בעתיד. במידה ואותו נהג נתפס בשנית - סיכוי סביר שבית המשפט יורה על פסילת רשיונו.
עד אפריל 2001 תעריף ביטוח החובה היה קבוע לכלל החברות, אולם כיום, על מנת לעודד תחרות בין חברות ביטוח השונות, רק הרף העליון (המחיר המקסימלי) של תעריף ביטוח החובה מפוקח אך המחיר בפועל יכול להשתנות בין חברה לחברה בהתאם לנתוני הנהג באופנוע (גיל הנהגים, עבר ביטוחי וכו') ונתוני האופנוע עצמו (סוג, נפח מנוע, אמצעי מיגון וכו').
מעבר לעובדה שמדובר במוסכים אמינים ומקצועיים שנבחרו על ידינו בקפידה ומדורגים על ידי לקוחותינו לאיכות השירות, כדאי לכם לטפל בנזק שנגרם לרכב באחד ממוסכי ההסדר העובדים אתנו מכיוון שבעשותכם כך תיהנו מהשתתפות עצמית מופחתת.

שאלות ותשובות

מבוטח שעבר את גיל 24 ועדיין לא הגיע לגיל 64, יכול לרכוש ביטוח חיים במגוון תנאים ותשלומים - במידה ועבר בהצלחה את השאלון הרפואי המקדים. במקרה של מבוטח שעבר את גיל 64, או מבקש ביטוח בסכום גבוה במיוחד, הוא יתבקש לעבור בדיקות רפואיות.
יש כלל אצבע פשוט שיעזור לכם לחשב: הכפילו את משכורת הנטו שלכם ב-200 - זהו סכום הביטוח שיספק למשפחה שלכם איכות חיים דומה לזו הנוכחית. אם ביטוח החיים הנוכחי שלכם מציע סכום נמוך יותר - זה הרגע לרכוש ביטוח חיים משלים. באתר שלנו תמצאו מחשבון ביטוח חיים, שיסייע לכם להבין מהו סכום הביטוח הנכון עבורכם.
טוב שיש ביטוח מנהלים, והוא אכן כולל גם רכיב של ביטוח חיים - אבל במקרים רבים, זהו ביטוח לא מספק, שעלול להשאיר את המשפחה שלכם בבעיה ברגע האמת. לכן, תמיד כדאי להוסיף ביטוח חיים משלים, שיספק לכם הגנה נוספת.

שאלות ותשובות

מוסדות הרפואה הציבורית בישראל סובלים ממחסור עצום במשאבים, המשפיעים על כוח האדם, עיכוב בקבלת טיפולים רפואיים ומחסור במיטות אשפוז. בפועל, ברוב המקרים חולים אינם יכולים לבחור איזה רופא מנתח יבצע את הניתוח או ההשתלה שלהם, וגם נאלצים להמתים זמן רב עד לקבלת הטיפול. חולים הנזקקים לתרופות, מגלים פעמים רבות כי הם צריכים ליטול תרופות יקרות ערך שאינן נכללות בסל הבריאות, או תרופות הממומנות רק עבור התוויות מסיומות ולא במקרים נחוצים אחרים. הפנייה לרפואה הפרטית משמעותה הוצאת עשרות ולעיתים מיליוני שקלים כאשר קופת החולים אינה מסבסדת את הטיפול. מבוטחים בביטוח בריאות זוכים לשיפור משמעותי בטיב והיקף השירות הרפואי המגיע להם, ובסבסוד חלק משמעותי מהעלויות הגבוהות שנדרשות ברפואה הפרטית, תמורת תשלום חודשי לא גבוה.
שירותי בריאות נוספים, שבן, הם למעשה השירותים הרפואיים שקופות החולים מציעה למבוטחים כתוספת לשירותים הבסיסיים שהם מקבלים ממנה מתוקף חוק בריאות ממלכתי. לרוב שירותי השבן כוללים טיפולי שיניים, סבסוד רפואה משלימה, בדיקות תקופתיות ועוד. 
ישנם פרמטרים שונים המשפיעים על עלות הביטוח, בהם הנתונים האישיים של המבוטח, דוגמת מין, גיל, עיסוק, תחביבים ומצב רפואי במעמד רכישת הביטוח. אנחנו מתחייבים למחיר של עד 35% פחות ממחירי הביטוחים הפרטיים האחרים, ובשילוב עם השירות האיכותי של בית החולים הפרטי אסותא, מספקים ביטוח בריאות משתלם במיוחד.

שאלות ותשובות

כל אחד עלול להיקלע לתאונה, בכל מקום שהוא, ללא קשר לגיל ולמצב אישי - כך שלכולם כדאי להחזיק ביטוח כזה. אפשר להצטרף לביטוח מגיל שלוש ועד 70, והיא בתוקף עד שהמבוטח מגיע לגיל 85.
ב-9 את אחוזי הנכות קובע מומחה רפואי לתחום הנכות הרלוונטי, בהתאם לטבלאות שיעורי הנכות המופיעות בתקנות הביטוח הלאומי (חלק א' לתוספת לתקנה 11 בקביעת דרגת נכות לנכי עבודה, התשט"ז 1956). זאת לעומת חברות ביטוח אחרות, שיצרו טבלאות נכות משלהן.
יש לקחת בחשבון שביטוח מנהלים כולל כיסוי חלקי ביותר של תאונות אישיות, וגם זאת רק במקרים חריגים. לכן, כדאי להוסיף ביטוח תאונות אישיות שמכסה טווח רחב של אירועים ומבטיח לכם פיצוי מהיר יותר, ללא קשר לתשלומים מגופים אחרים.

שאלות ותשובות

בעבר אנשים העדיפו לשמור את כספם "מתחת לבלטות", אבל היום, סביבת הריבית הנמוכה, כמו גם העובדה שישנם "פיתויים" רבים לשימוש בכסף לצרכים שוטפים, מרבית האנשים מעדיפו לחסוך בתוכניות חיסכון ייעודיות, במטרה לצבור מספיק כסף שיאפשר לשפץ את הבית, לרכוש רכב או דירה, לממן השכלה גבוהה לילדים, לטוס לחופשה משפחתית בחו"ל ועוד. 
תוכנית חיסכון מטרתה  להבטיח את מצבכם הכלכלי בעתיד, כך שמדובר בחיסכון לטווח ארוך, ואילו ביטוח חיים נועד לסייע ליקיריכם במקרה מוות על ידי מתן פיצוי כספי שיסייע להם לשמור על רמת החיים אליה הורגלו, לכן מדובר למעשה בשני מוצרים משלימים אשר מספקים שקט נפשי לכם וליקירכם.
אנו מאפשרים ללקוחותינו להיכנס לחשבון האישי באיזור הלקוחות במטרה לקבל מידע על מצב הקופה, On-Line, בכל עת ומכל מקום שתרצו.

חיפוש פוליסות וטפסים

חיפוש לפי:

איתור נותני שירות

חיפוש לפי:
*לתשומת ליבך! מומלץ להיכנס לאזור לקוחות קיימים ולבדוק את שם נותן השירות המצוין במפרט הפוליסה שלך להזמנת בעל המקצוע המתאים.
איתור נותני שירות
חיפוש לפי:
%title%
%raiting%
%text%